Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a pasiknak a társkeresés? Sok nő miért nem ír vissza vagy csak egy egy szóban?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 06:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a Kárpátia is megénekelte: "Hééé.. csak az a baj, sok a horgász kevés a hal!"

Sok a pasi társkeresőkön, kevés a nő.

2018. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert vagy robot accok, vagy ők is pasik.
2018. okt. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert a napi 10 levélből csak annak van időm és energiám válaszolni, akinek tetszik a profilja. Aki bejön, annak hosszán írok.
2018. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Arra írjon vissza, hogy "helló, mizu, tali?"
2018. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyes nők elvannak telve magukkal mivel több mint valószínű több pasi is írkál rájuk. Itt is van egy-két példa eddigi személyekkel akikkel egy norm beszélgetést kezdtem el kb a nők részéről lezáratlan maradt.
2018. okt. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4.: nem, mindenkinek egyéni üzenetet küldök, ami a profiljához illik, illhet és, érdeklődően írok.

Exemmel is társkeresőn ismerkedtem meg és, ő rendesen vissza is írt mindig. És szerintem, ha arra vágynak, hogy figyeljenek rájuk, akkor fél percet csak el tudnának azzal tölteni, hogy ,,bocs, de nem vagy az esetem". Olyan is volt velem, hogy egy csaj nagyon nem volt szimpatikus valamiért egy két témában, nem sok időm volt, van és, mégis beszélgettem vele is továbbra is és, azóta nagyon jóban vagyok vele.

2018. okt. 3. 06:57
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Először is : egy társkeresőn nagyságrendekkel több a pasi mint a nő. És ez a tömeg összesen nem teszi ki egy marék döglött lepke IQ szintjét. Szóval a mizu, tali, szex, - 4 szavas üzeneteknél sokkal több nincs. Szóval egy nőre rengetegen írnak. És egyszerűen nem tudsz kitűnni ebből a tömegből. Lehetetlen. Írhatsz akármit, akármilyen jól, akármilyen frappánsan. Melletted 50 másik írogat neki.
2018. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

AZ egyik hölgy ismerősöm nemrég kezdett társkeresőzni, egy elég ronda váláson van túl, elmondása szerint nem akar még új tartós kapcsolatot, de van igénye arra, hogy új emberekkel ismerkedjen, Szórakozzon. Szóval felrakott egy nem hivalkodó képet a hirdetéshez, látszik, hogy jó alakja van és mellben is jól el van eresztve. 1 nap alatt kb 50 levelet kapott, amiből 30 konkrétan a dugásról szól, 10 levél teljesen sablon szöveg, és kb 10 levél ami őszintének nevezhető. Elmondása szerint az értelmesebb levelekre válaszol, de eléggé elvette a kedvét az internetes párkereséstől. Szerintem ha egy nő csak pár szóban válaszol, az udvarias gesztus, ad egy esélyt a folytatásra, de elsőre biztosan nem keltette fel az érdeklődését. Vannak akik komplett regényt írnak magukról, azt sem biztos hogy végigolvassák. Nehéz dolog neten ismerkedni....

41F

2018. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok idiota nem tudja elfogadni az elutasito választ. Az akármilyen választ ugy tekinti mintha azonnali szexuális felajánlkozás lenne. Ha meg többször is elutasitod akkor jön a leqrvázás, az anyja leqrvázása és hasonlok. Kell ez valakinek?????????????
2018. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha odajössz hozzám, és vért nyomva a pucádba randit kérsz tőlem, nagyobb eséllyel mondok igent, mintha írsz. Ennyi. A férfiak csak hiszik, hogy neten kell ismerkedni. :D
2018. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!