Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszettem a nőnek, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem a nőnek, most miért tetszem kevésbé?

Figyelt kérdés
Nem történt sok dolog, csak régen nagyon gyakran láttam rajta, hogy tetszem neki, párszor jeleket is küldözgetett. Volt pasija. Aztán beszélgettünk egyszer hosszabban, elég béna voltam. Utána egyre ritkábban éreztem rajta, hogy tetszem neki. Lehet, hogy csak amiatt a beszélgetés miatt? Persze manapság is előfordulnak dolgok.

2018. okt. 2. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a beszelgetes miatt, lehet, csak elmult nala.
2018. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges. Nálam is volt, hogy tetszet a férfi, de barátként mellette maradtam és amikor jobban megismertem, rájöttem, hogy jobban jártam azzal, hogy nincs köztünk semmi komoly.
2018. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is tetszett csaj régen, lepattintott, aztán eltelt pár év és ő jött utánam, akkor meg én pattintottam le.

Az emberek változnak és ezáltal az is, hogy kit tartanak vonzónak. (abban az esetben, ha régen tényleg bejöttél neki)


De van egy másik lehetséges magyarázat is: Amikor volt férfi az életében, akkor téged használt beszélgetőpartnernek, mert: nem volt boldog a párjával / épp nem ért rá az ura vagy egyszerűen mert jó, ha van valaki, aki meghallgatja a gondolatainkat.


Ettől még nem feltétlenül akar egy nő járni az illetővel. Lehet imponált neki a figyelmességed. Egy épeszű nő pillanatok alatt levágja, ha bejön neked. A becsületes nők ezt kontrollálják némileg (vagy kerek-perec megmondja, hogy "kérlek ezt ne", vagy igyekszik tartani a távolságot), de vannak nők, akiknek jó a "pótlékpasi" és szépen mosolyogni rád nem kerül semmibe, ugye. Aztán hagyja, hogy vágyakozz. Persze ezt férfiak is csinálják, főleg kövér nők kárára. Több ilyen esetet ismertem.


Zárszóként: Nem hiszek abban, hogy egy béna beszélgetés miatt gyökeresen megváltozik a véleménye az embernek egy olyan emberrel kapcsolatban, akihez vonzódik. Nekem is volt nem egy, hanem sok béna beszélgetésem egyik exemmel, aztán mégis összejött a dolog, mert az alapvető vonzalom megvolt. Mindenkinek van rossz napja és mindenki mond hülyeségeket.

2018. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
De, egy beszélgetéstől mit vársz, főleg, ha az is elég bénán sikerült? A nő küldi a jeleket (feldobja a labdát), a férfinak kell fogadni/reagálnia (elkapni a labdát és kapura dobni). Neked egy beszélgetés erejéig jutott a reagálás, kezdeményezés. Sztem belefáradt, feladta, mert ebből, ha rajtad múlik, úgy sem lesz semmi.
2018. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem is tetszettél neki annyira. Vagy ha mégis, a beszélgetés során változtak az érzései.
2018. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elvileg most is tetszenem kéne neki, nem változott semmi. Volt, hogy kezdeményezett, amire nem is reagáltam, nem tetszett. Talán épp ezért, ez imponált neki. De aztán megtetszett, és egy ideig még sokszor láttam rajta. A beszélgetéstől csökkent, aztán egyre inkább. Néha-néha azért ma is látszik rajta. Talán a pasijával jobb a viszony, vagy van más pasi, aki jobban bejön most neki.

Ágnyeszka, már az a beszélgetés is rossz volt, látszott rajta, hogy nem érdeklem, így hogy haladjak tovább? Minek hívjam el valahova, ha nem érdeklem. Egyébként hosszabban kétszer beszéltünk, ez a 2. volt, elsőre még eléggé nyomult, csak annyira nem tetszett, hogy nem reagáltam, észre sem vettem, csak utólag esett le.

2018. okt. 2. 13:02
 7/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy elmúlt, mindegy miért.
2018. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért teljesen nem, és még meg fogom ezt természetesen változtatni.
2018. okt. 2. 15:24
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

“Egyébként hosszabban kétszer beszéltünk, ez a 2. volt, elsőre még eléggé nyomult, csak annyira nem tetszett, hogy nem reagáltam, észre sem vettem, csak utólag esett le."


Tényleg nem érted ebből, hogy miért tojik egy ideje a fejedre? :) zseniális

2018. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De azért utána is láttam rajta sokáig a vonzalmat.
2018. okt. 2. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!