Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem-tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem-tetszettem neki egyáltalán? És ha egyszer ''visszautasítottam'', most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A segítségetek szeretném kérni, mint kívülállok. Arról lenne szó, h évekkel ezelőtt megismertem egy srácot, még a suliban,az ismerkedés úgy kezdődött, hogy odajött hozzám, h adok-e neki egy puszit,mivel nem ismertem nemet mondtam, aztán másnap újra felkeresett az osztályomban, de akkor már csípkelődött velem, a haverjai előtt, h:'jaj de szép kislány,csak kár, h rideg, meg nézd borzos a haja' stb.Aztán hónapokon keresztül bámult, és kötözködött velem ahányszor csak meglátott,de én mindig úgy tettem mintha észre sem venném.Most évek múltán újra összehozott a sors egy közös ismerős által,most is bámult, vigyorgott, ahogy eddig,megint csípkelődött de semmi több.Aztán összeszólalkoztak a barátnőmmel,és azt mondta az ismerősömnek, h 2 süket csaj vagyunk,aztán,h rám mégsem haragszik és akármi volt a probléma kettejük között, mindig belekevert engem is,pedig mondtam neki, h ezt vele tisztázza és ne nekem mondja és velem kötözködjön.Vajon tetszem neki,csak ennyire gyerek még és fél a visszautasítástól,mert úgy tudja, h engem ő nem érdekel vagy tényleg le sem sz**r? 21L
2016. jan. 27. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, miért van felnőtt párkapcsolat kategória, ha ez kb. az ovis színvonal...

Menj, igyál egy kakaót, és söpörj aludni. Még növésben vagy.

2016. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te aztán nagyon felnőtt lehetsz hallod! Idejössz és abba kötsz bele, hogy melyik kategóriába írtam? Mégis melyikbe kellett volna akkor? Vagy már kérdezni sem lehet, mert egyesek mindenbe belekötnek, ugyanis zavarja a szemecskéjüket. Az amit te csinálsz nem óvodás szint ugy-e?
2016. jan. 27. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de igaza van az elsőnek.

Mielőtt megpróbálnád megbeszélni a sráccal(mert az a biztos, bár nála ki tudja), tisztázd magadban, hogy 21 évesen kell-e neked egy ilyen srác. Állandóan piszkálódik, belekever mindenbe - ebből az jön le, hogy az évek alatt még egyszer sem tudtatok őszintén beszélni, még ő sem erőltetett magára annyi komolyságot soha, hogy megbeszéljétek egy őszintét.

Nem tudom, 14-15 évesen ez aranyos, akkor még tetszettek is az ilyen srácok, de 21 évesen inkább választ az ember komoly partnert maga mellé. Persze az benne van a pakliban, hogy csak szórakozik,de megint ez...Az ostoba bizonytalanság, aminek egy jól működő kapcsolatban helye nincs. Ha pedig ilyen az alapszemélyisége, akkor nagy valószínűséggel párkapcsolatba lépve se válna egyenes emberré.


20/L

2016. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!