Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánynak négy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak négy éve tetszettem, akkor van rá esély, hogy még ma is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Közös ismerősön keresztül eljutott hozzám a hír, hogy tetszem neki, meg buliban egyszer odajött, de nekem akkor még nem voltak érzéseim iránta. Mostanra azonban egyre inkább kezdek belehabarodni, pedig nem is találkoztam vele jó ideje, meg amúgy sem vagyunk túl közeli kapcsolatban. Lányok, ti hogy vagytok a dologgal?

2015. júl. 24. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Én négy év alatt az is elfelejteném hogy létezel kiéve ha gazdag vagy vagy álomjópasi :*:D
2015. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyik sem :(

Mondjuk nem olyan rég jött velem szemben az utcán (haverommal voltam),elkezdte a mobilját nézni, rám se hederített...

2015. júl. 24. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Írj rá, és hívd el valahova, kiderül hogy érez irántad.
2015. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Az #1 biztos nem lány.

4 év hosszú idő, ha csak plátói volt, akkor az elmúlik, de ki tudja, nála kéne próbálkozni és kiderülne.

2015. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A vonzalom az vagy van, vagy nincs. Ha alapból megvan a vonzalom köztetek, az nem fog elmúlni, illetve ahol tűz volt, mindig lesz parázs. Nem mondom, hogy ugyanúgy akar téged, szerintem már le is mondott rólad, de ha sikerül beszélned vele, újra lángolhat a tűz.


19/L

2015. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy kb. két mondatot váltottunk élőben mindössze. Nem is nagyon ismerem.
2015. júl. 24. 22:08
 7/10 Nem mondod :D ***** válasza:
84%

Attól, hogy valami plátói, még lehet tartós. Én 5 évig voltam beleesve valakibe :))

Szerintem írj rá, beszélgess el vele és meglátod, hogy is áll a helyzet :)

2015. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van rá esély, nekem is sokáig tetszett valaki, pedig kéteszer beszéltünk és soha semmi nem volt még kialakulóban sem köztünk. Ha nincs barátja hivd ki valahová
2015. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kajitani válasza:
74%

szia! ha valaha tetszettél neki, biztosan tetszel még mindig. négy év nem nagy idő ám... azt írod, élőben nem beszélgettetek, akkor esetleg virtuálisan? szerintem menj el egy buliba, ahol ő is ott lesz, menj oda hozzá nyugodtan, neked is biztosan jobb lenne, ha tudnád, hogy állnak a dolgok.

huszonéves lány

2015. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
arról függ. Emberek, ízlések változnak. Nálam ami elmúlt,az elmúlt. Főleg akkor, ha csalódom az illetőben. De miután csak 2 mondatot beszéltetek, erről nem lehet szó. Ha az utcán a mobilját nyomkodta és rád se hederített az nem jó jel. A helyedben nem táplálnék hiú reményeket. Azt sem tudod, most van-e valakije. Ha van, esélytelen. Hívd el randira ha újra látod és rövid úton kiderül.
2016. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!