Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszettem a nőnek, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem a nőnek, most miért tetszem kevésbé?

Figyelt kérdés
Nem történt sok dolog, csak régen nagyon gyakran láttam rajta, hogy tetszem neki, párszor jeleket is küldözgetett. Volt pasija. Aztán beszélgettünk egyszer hosszabban, elég béna voltam. Utána egyre ritkábban éreztem rajta, hogy tetszem neki. Lehet, hogy csak amiatt a beszélgetés miatt? Persze manapság is előfordulnak dolgok.

2018. okt. 2. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Az egy dolog. Én is voltam így valakivel amit leírtál, mint a lány.


Arról van szó, hogy egy idő után megunta részerdől a hal a szatyorba szerepet. Meg ez a "akkor nem tetszett, most tetszik" is, hány éves vagy, 15?..


Eszméletlen vonzalmat éreztem, de ugyanezt csináéta a pasi is. Mit gondolsz, ha valaki folyton kimutatja, hogy bejön neki a másik, de a másik nagyrészt ignrálja, nem undja meg szerinted idővel?


Nyilván nem *lye, meg lehet rájött, hogy van nálad jobb parti is, és nem az eygetlne partiképes pasi a környéken... (Nálam pl ez 2 ok volt konkrétan, amikor ráuntam idővel az illetőre).


Szóval ha akarsz mg tőle valamit, akkor neked kéne most összeszedned a tökeidett,mert különben ebből már semmi nem lesz, csak mondom.

2018. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

"Elvileg most is tetszenem kéne neki, nem változott semmi."


Az emberek nem így működnek. Amúgy meg ha most is van pasija (az egyik hozzászólásodból kiderül, hogy még most is párkapcsolatban van a nő), akkor minek tepersz?


Engedd el. Eleve kerülni kell az olyan nőket, akik párkapcsolatban élve nézegetnek jobbra-balra. Lehet nem is tetszel neki, csak kedves veled, mert imponál neki a figyelem a palija mellett. A többit beleképzelheted simán.


Ha van akármennyi önbecsülésed, akkor hagyod a francba és keresel egy szabad nőt.

2018. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert hülye.
2018. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!