Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne egy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy teljesen hetkoznapi sracnak tobb eselye parkapcsolat teren? Mivel vagy mikkel lehetne lenyugozni titeket, lanyok? Miknek orultok a legjobban?

Figyelt kérdés

Nekem par honapja ert veget az elso parkapcsolatom, ami kezdetnek hosszura nyult, de nem az en es nem az exem hibaja volt a szakitas, hanem az ido hianya, mert o sokszor 6-8 oraban dolgozik suli mellett, en pedig 12 orazok szinten suli mellett. Exem szerint mindent fantasztikusan csinaltam. A lany es a srac haverok mondtak mar nekem, hogy szerintuk elegge rendes srac vagyok, sok lanyt boldogga tudnek tenni, meg figyelmes vagyok. Szerintem szemelyesen azert nincsen eselyem, mert hamar baratzonaznak. Viszont az online tarskereseseknel rengetegszer nem irnak vissza, ha pedig igen, akkor csak annyit, hogy aranyos vagy, majd a kovetkezo uzenetemre nem reagalnak. Kulsoleg magas vagyok, 185cm, vekony, de egyben izmos, csaj haverok (van pasijuk, akik szinten a barati koromhoz tartoznak) szerint pedig jokepu is es nagyon igenyes is vagyok. A stilust nem tudom, mert altalaban csak egy polot es egy sima fekete farmert viselek. Nem hiszem, hogy unalmas lennek a hobbijaim es a tanulmanyaim alapjan. Nyitott vagyok a talalkozasokra, megis volt olyan, hogy siman felultettek peldaul masfel oranyi vonatozas vagy buszozas utan.

Lanyok, szerintetek ennyi sok visszautasitas miert lehet? A szemelyisegemmel lehet bajuk? Esetleg fenykep alapjan nem lehetek szimpatikus nekik?

Koszonom a valaszaitok es bocsi az ekezetek miatt, csak gyorsan kellett leirnom ezt az egeszet! Tovabbi szep estet nektek! 23F



2018. okt. 1. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom, magabiztosság és határozottság. Felejtsd el ezt az attitűdöt, hogy ki mit gondol vagy mond rólad, meg hogy mások szerint... Kit érdekel. Az a lényeg, hogy te magadról. Igenis merd kimondani, hogy vicces gyerek vagy, hogy jól nézel ki, hogy értesz dolgokhoz. Vállald fel és bizonyítsd. Ha ez megvan, akkor sínen is leszel a kérdésedet illetően is. Persze őrizd meg a mértéket és legyen annyi önismereted, hogy a humorérzék egyrészt szubjektív, másrészt helyzetfüggő. Hogy csak egy példát említsek.
2018. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%

"Szerintem szemelyesen azert nincsen eselyem, mert hamar baratzonaznak."

Ha a külső adottságaid kiválóak, kötve hiszem, hogy barátzónázva lennél. Valószínűleg normálisabb nők a delikvensek, akik azért nem rakják szét rögtön a patáikat, mert feltételezik rólad, hogy csupán megfektetni akarod őket. Csigalom, nyugavér, lassú víz partot mos.

"Viszont az online tarskereseseknel rengetegszer nem irnak vissza..."

Az online platformokat már most felejtsd el! Nem viccelek! Az internetet messziről kerüld, ha nem akarsz lépten-nyomon elmeroggyant nőkbe botlani.

2018. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Pénzzel barátom, sok sok pénzel...
2018. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
nem veled van a baj, hanem nem bírják felfogni h a való világ az nem az ami a tv-ben van...
2018. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Ha átlagos vagy, amiből 12 egy tucat, akkor nyilván ki kell tűnnöd valamivel. Mivel is tudnád megfogni a lányt, ha tök ugyanolyan vagy, mint a másik 11? Miért pont veled jönne össze?

Arrafelé változz, amire igénye van a nőknek! Elsősorban jó külső és sok pénz. Ha ezek megvannak, nagyon sokat javítasz az esélyeiden!

2018. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj meg társastáncolni, nedves lesz a nők bugyija ha jól táncolsz!
2018. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!