Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen van még esélyem családot alapítani, vagy már tegyek le róla?

Figyelt kérdés

31 éves, gyermektelen nő vagyok, körülöttem mindenki férjhez megy, gyermeket szül, stb...

Én pedig még a páromat sem találtam meg, aki x év múlva esetleg megkerne a kezem, és akinek a x év múlva gyermeket szülhetnèk. Kicsit el vagyok keseredve, de semmiképp sem ugranèk EMIATT bele egy rossz párkapcsolatba, és "csinaltatnám" fel magamat, csak, hogy legyen gyerek. Szeretnék, de nem ilyen (bármi) áron.

Egyelőre úgy gondolom, hogy még csak nem is ismerem a leendő férjemet, az ismerkedés, házasság, háttér megteremtése meg még éveket fog igénybe venni, így jó, ha 35 éves koromra anya leszek...vagy nem.:(


Ez nem egy társkereső hirdetés, csak érdekelne, hogy van-e itt olyan hölgy, aki 30 felett a nulláról találta meg a párját és lett édesanya, és leirná a történetüket.


2018. szept. 9. 21:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket, a biztatást, és a 30 felett összejött párok biztató történeteit.


Volt már pár parkapcsolatom, a legutóbbinak májusban lett vége, mint kiderült, volt mellettem más is! Szóval nem a szőke herceget várom fehér lovon, csak azt, hogy ne b.sszák át a fejemet, ha én sem teszem a másikkal. Mert igen, erre már nem "érek rá"...

Tudom, hogy nekem is valtoztatnom kell, mert nagyon bizalmatlan lettem a sok hazugság és lelki bántás miatt.

2018. szept. 10. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!