Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen van még esélyem családot alapítani, vagy már tegyek le róla?

Figyelt kérdés

31 éves, gyermektelen nő vagyok, körülöttem mindenki férjhez megy, gyermeket szül, stb...

Én pedig még a páromat sem találtam meg, aki x év múlva esetleg megkerne a kezem, és akinek a x év múlva gyermeket szülhetnèk. Kicsit el vagyok keseredve, de semmiképp sem ugranèk EMIATT bele egy rossz párkapcsolatba, és "csinaltatnám" fel magamat, csak, hogy legyen gyerek. Szeretnék, de nem ilyen (bármi) áron.

Egyelőre úgy gondolom, hogy még csak nem is ismerem a leendő férjemet, az ismerkedés, házasság, háttér megteremtése meg még éveket fog igénybe venni, így jó, ha 35 éves koromra anya leszek...vagy nem.:(


Ez nem egy társkereső hirdetés, csak érdekelne, hogy van-e itt olyan hölgy, aki 30 felett a nulláról találta meg a párját és lett édesanya, és leirná a történetüket.


2018. szept. 9. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell azt gondolni, hogy minden nő az alfa macsó diszkókirályokat szereti? --' Pont azokkal nem lehet kezdeni semmit se.
2018. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#3 Azokra szarnak a nők leginkább, aki olyan... :D
2018. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%

9#: " hogy észre kell venned szerényebb adottságokkal rendelkező férfiakat is"


Na most ott a gond, hogy azért a szerényebb adottságokkal rendelkező férfiak is vágják ám, mitől kerülnek egyszer csak képbe. És nem nagyon rajonganak a pénztárca szerepre, főleg, hogy erősen hanyagolva lettek a nők ún. kiélős korszakukból.

2018. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem azt mondom, hogy pénztárcának kell lenni, hanem apának. Az nem ugyanaz. Az teljesen más, ha a saját gyerekedet neveled, mintha valami más férfi gyerekét akarják neveltetni veled, és eltartani, mint azt sok nő szeretné.

Nézz fel társkeresőre, az a kevés nő is aki fent van, annak a fele kisgyerekkel vagy várandósan van fent. Ezek mind egy alfa macsó férfival csináltatták fel magukat, mert vagy már nagyon akartak gyereket, vagy csak simán becsúszott, de egy alfa férfi gyereke növekszik a hasukban, nem egy lúzeré. Csak az alfa hímekkel az a baj, hogy ők csak a gyerek projektnek a legelső részét szeretik, amikor belespriccelik a megtermékenyítő anyagukat a nő vaginájába, az utána következő részekből már nem kérnek, és el is tűnnek. Ilyenkor jönne jól a nőknek egy balek, egy lúzer, aki majd segít felnevelni a gyereket.

De a kérdező esetében erről nincs szó, ő gyerektelen 31 éves, tehát minden rossz szándék nélkül kereshet egy csendesebb, átlagosabb férfit, aki jó lenne apának. És most itt nem feltétlenül a halál ronda pasikra gondolok (bár nem is a szépfiúkra), de pl. egy olyanra aki mondjuk az általános iskolában a harmadik legcsendesebb srác volt és soha életében észre nem vette. Most itt az alkalom. Meg ilyenekre gondolok. De látom így is 0%-ot kaptam a (szerintem) leghasznosabb válaszra ebben a kérdésben.

2018. szept. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13nak igaza van..régen én is akartam családot gyereket stb...na én voltam a világ legnagyobb luzere...És én hülye mindig pofára estem pár év után mindig megkaptam a nekem még ki kell élnem magam meg egyéb dumákat...Igaza volt az összes férfi ismerősömnek h nem kell hosszú távra tervezni egy nővel sem.Komolyan venni meg pláne.Sajnos azt kell h mondjam teljesen igazuk volt,így most időm is van,pénzem is van és minden tök happy :D +nincs egy zsibongó kölök a hisztérika anyjával a nyakamon...

Remélem még azt is megélem mikor a nőket robotokra lehet cserélni :D Na az lesz az igazán hatékony megoldás :)

2018. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én épp 31 voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel. Egy évre rá összeházasodtunk, 34 éves voltam, mikor a gyermekünk megszületett. Most tervezzük a másodikat.

Volt olyan gimis osztálytársam, aki még utánam ment férjhez, bár olyan is van, aki már a második házasságában van.

Még simán van esélyed családot alapítani, ugyanakkor elvesztegetni való időd nincs már. Mindenképp olyan férfit keress, ami már szintén családot akar. Aki "még nem tudja" vagy "talán majd egyszer", azokat hagyd.

2018. szept. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kolleganom 38evesen talalta meg,39evesen szult, szules elott 1honappal osszehazasodtak. Suru eve volt;)

Most nagyon nepszerutlen leszek de szulni van meg 10eved,akkor is ha vegul nem maradsz egyutt az apaval, mert nem ismerted meg elegge es erre vallaltatok gyereket.


Rengeteg hazassag megy tonkre ugy h 20on evesen szul a feleseg,majd gyerekekkel valik,ezek a nok sem maradnak egyedul altalaban,tehat lehet gyerekekkel egyutt is part talalni.


31evesen meg nagyon ne parazz azon h mi lesz 9even belul. Akarmi lehet es az ellenkezoje is.


A kerdes h mondjuk 42+ van-e eselyed meg gyerekre ha megtalalod ah "Igazit".


Ha megismered a parodat, nem fogtok 4evig egyutt jarni.

2018. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Elkéstél.. Egy valamire való nő 31 éveset már el is válik....XD
2018. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mik az elvárások? Lehet hogy a szőke fehér lovon érkező hercegről már lekéstél. De esetleg egy elvált 40-es simán ...
2018. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ha végre leadod az igényeket, akkor van esélyed. Ha továbbra is a tökéletes álompasit kergeted akkor így maradsz.
2018. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!