Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves férfi érezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi érezheti úgy, hogy már itt az ideje családot alapítani vagy ilyenkor még nincs rajtuk ez a nyomás?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Egyén- és személyiségfüggő.
2018. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akiben 40 év alatt ez nem jött elő, abban nem fog. Akkor se, ha a társadalmi nyomás vagy a nője nyaggatása miatt beadja a derekát. Akkora változás az előző életéhez képest, amit nem fog tudni kezelni, és gyorsan kilép a kapcsolatból. Keres egy gyerektelen 20 évest, akivel még nem kell az oltárhoz rohanni pár èvig, és él vidáman.

Kivétel van, hogy erősítse a szabàlyt, de mi garantálja, hogy ti lesztek azok?

2018. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy 40 éves férfival ismerkedem és nagyon “ráérősen” ismerkedik, nem sietteti a dolgokat, nem igazán haladunk, pedig úgy érzem, hogy kölcsönös a szimpátia. Én vágynék intenzívebb kapcsolattartásra, de nem akarok nyomulni. Azt gondoltam, hogy ez a korosztály már több energiát fektet az ismerkedésre, nem a munkáját helyezi előtérbe, mert szeretne lassan megállapodni.
2018. aug. 6. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én ennyi vagyok, de nem érzem egyáltalán. Semmilyen nyomás nincs rajtam és nem is szeretnék gyereket az meg a másik :) Bár lehet a múltból van pár zabi gyerekem ki tudja mik voltak :D
2018. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Figyeld a 40 éves szingli férfi , akinek még nincs gyereke se az veszélyes én mondom neked, mert én is ez vagyok és nem véletlen nincs gyerekem meg állandó partnerem se. Mert vadászik az ember.


Az a 40 éves, akinek van már gyereke az másképp gondolkozik meg van a besavanyodott 40 éves kategória, aki soha nem tett semmit, azért, hogy legyen kapcsolata na attól is menekülj.

2018. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt engedd el. Éveket fog tőled elvenni a semmiért.
2018. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Én például 39 éves koromban kezdtem el érezni ezt, aztán egy válás után végül is majdnem 43 évesen lettem apa. De nem volt rajtam "nyomás", ez egyszerűen csak úgy belülről jött, Előtte el nem tudtam volna képzelni, hogy nekem gyermekem legyen.
2018. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, pont ezért kezdett veled, mert ő marhára nem akar. Ilyen alapon nem kéne ezzel az idősebbekkel kezdeni. Hülyeség, hogy a fiatal felnőttek közt nincs olyan, aki komolyan gondolja. Ennyit arról, hogy milyen érettek vagyunk a korosztályunkhoz képest és hajtjuk az idősebbeket...
2018. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenbe MÁR nincs benne. 24f vagyok, és azon parázok hogy a családhoz jó volna 2-3 év ismeretség, együttélés, ( előző tapasztalataim alapján ) de még barátnő sehol és ha ezt összeadom akkor már 30 hoz kezdek közel lenni ami felett már nehezebb stb..
2018. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!