Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen van még esélyem családot alapítani, vagy már tegyek le róla?

Figyelt kérdés

31 éves, gyermektelen nő vagyok, körülöttem mindenki férjhez megy, gyermeket szül, stb...

Én pedig még a páromat sem találtam meg, aki x év múlva esetleg megkerne a kezem, és akinek a x év múlva gyermeket szülhetnèk. Kicsit el vagyok keseredve, de semmiképp sem ugranèk EMIATT bele egy rossz párkapcsolatba, és "csinaltatnám" fel magamat, csak, hogy legyen gyerek. Szeretnék, de nem ilyen (bármi) áron.

Egyelőre úgy gondolom, hogy még csak nem is ismerem a leendő férjemet, az ismerkedés, házasság, háttér megteremtése meg még éveket fog igénybe venni, így jó, ha 35 éves koromra anya leszek...vagy nem.:(


Ez nem egy társkereső hirdetés, csak érdekelne, hogy van-e itt olyan hölgy, aki 30 felett a nulláról találta meg a párját és lett édesanya, és leirná a történetüket.


2018. szept. 9. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne keseregj ezen, 29 vagyok, 10 nap múlva 30 leszek, elvileg kapuzárási pánikban kéne szenvedjek... inkább nem :)

lakótársam 33 és köszöni, nem siet a kapcsolatkereséssel, van 35 éves barátnőm is, aki szingli. Nem késtél le


29 (majdnem 30) N

2018. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

Esély mindig van egy bizonyos korig. De mit csináltál eddig? Miért nem alakult ki ennyi éves korodra egy normális tartós kapcsolat?

Egyes mostani celeb nők 40 éves koruk környékén szülnek.

Más országokban pedig még ettől később is vállalnak nők gyereket.

2018. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

29 voltam mikor férjhez mentem ill. vittek.:D


Szóval semmiről nem vagy lekésve. Elnézve a mostani férfi felhozatalt, háááát nem lesz könnyű dolgod.Lasszóval kell keresni a normális, és okos, jól nevelt férfiakat. Akik tudják hogy kell bánni egy nővel.

2018. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva én is 30 leszek. Szeretnék kapcsolatot, se semmiképp sem azért, hogy "legyen már valaki", hanem a társam szeretném megtalálni. Ha ilyen nincs, akkor maradok egyedül.
2018. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

A szüleim kB a te korodban ismerkedtek össze és 34 évesen szült édesanyám. Nem bánta meg egyikük sem ahogy én láttam.

32/f

2018. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Hat akkor ideje neked is ferjet talalni. Csak nem lehet annyira bonyolult, nekem is van felesegem, egy 3.5 eves kislanyom es egy 1.5 eves kisfiam.


Szerintem nem kell neked tortenet csak ismerkedni kellene, teli van szabad pasival a vilag.

2018. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Van még esély, persze. 30 felett ráadásul már nem szokás 3-4 éveket várni az összeköltözéssel, gyerekvállalással. Ismerős 30 évesen jött össze a párjával, 32 évesen született a gyerekük. 3 vagy 4 hónap utàn költöztek össze.
2018. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27 évesen váltam a férjétől és onnan sodrodtam az árral.33 évesen találkoztam a mostani párommal és 37 évesen született az első gyermekünk.Kicsit később mint a legtöbb barátnőmnek,de nem bánom.Megtalalod te is a párod.Kivanom a legjobbakat.
2018. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Van esélyed, persze. Még 35-40 éves korig simán tudsz szülni. Csak tudod most jött el az a pillanat, egy nő életében, amitől sok nő tart és nem hiszi el hogy megtörténhet, amíg el nem jut idáig mint te, hogy észre kell venned szerényebb adottságokkal rendelkező férfiakat is. Tehát érted... most csak hogy értsd: a 30 éves Brad Pitt nem fog már eljönni hozzád, mint Joe Black. Egy nőnek, ha anya akar lenni, akkor ilyen korban már, ha nem is kell belemennie egy rossz kapcsolatba, mert azt azért nem kell, de esélyt kell adnia olyan férfiaknak is, akiknek eddig nem volt hajlandó. Mert a legtöbb igazi alfa macsó, primitív bunkó, diszkókirály meg ilyenek többnyire nem akarnak gyereket, csak dugni, és még ha be is csúszik a gyerek, akkor tipikusan ezek fognak lelépni egyből, és a kismama vagy az anyuka pedig netes társkeresőn köt ki gyerekkel, a "selejt" pasik között. Szóval érted.

Egy férfi életében is van szívás, de nem ez. A férfiaknak alapvetően nehezebb társat találni, főleg fiatalon, de szinte minden életkorban. Különösen nehéz szexhez jutni, a nőknek meg ez csettintés kérdése. Viszont a férfiakat meg nem hajtja a biológiai óra. Egy férfi az még a 40-es, sőt még az 50-es éveiben is ráér apukává válni. Én is még 30 alatti pasi vagyok, de kb. 45 évesen tervezek gyereket, egy kb. 30-35 éves nővel. És mennyibe, hogy fogok találni is olyan nőt, ami örömmel belemegy és hozzám jön?

Szóval a lényeg összefoglalva: kezdj el egy kicsit tudatosabban társat keresni, tipikus apa típust, és kezdd el tágítani a lehetséges férfiak körét. Nekem ez a tanácsom.

2018. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy csomó ismerősömnek 40körül van gyereke. Nem éppen ideális, de még simán kivitelezhető.
2018. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!