Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Csak engem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak engem találnak meg az olyan pasik akiknek semmi céljuk nincs?

Figyelt kérdés
Csak élnek a világba buli buli hátán,a munka az unalmas és kedv nincs hozzá,semmi céljuk nincs az életben.
2018. szept. 3. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Csajok! Csak én választok olyan pasikat, akiknek semmi céljuk nincs?
2018. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Én imadok bulizni szóval nekem ezzel nincs bajom

Örülnénk ha olyan embert találnék aki mindig jönne velem bulizni és nem unna

N24

2018. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező valakihez költözni kellene mi ?-fáj , hogy nem hordanak tenyéren.
2018. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Mi az, hogy nincs céljuk? Téged akarnak meghódítani! Szerinted ez nem épp elég nemes cél? :D
2018. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
De, én is ezt tapasztalom. Csak a kefélés, flörtölés, játszadozás, piálás, haverozás.Törekvés a komoly párkapcsolatra manapság nem divat.
2018. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
ezt is minek nyitottam meg?
2018. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5: tévedésben élsz. 😎
2018. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem találnak be ilyenek. Bár én magam sem járok bulikba. Nyilván az sem mindegy hány éves vagy és hol szoktál ismerkedni.
2018. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ki mondottan jó illat egy nőnél már nem számít.. manapság annyi ápolatlan van pedig. Az illatommal sem tudok hódítani... probáltam lenort,kokolinot,silan.. dove ,addidas ,nivea,dove tusfürdő stb..
2018. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

24f vagyok, konkret cellal, hatarozottsaggal. Sztem ez a korombeli csajokat nem erdekli, csak az instagram, facebook stb. Reg beszeltem normalisan barkivel is a korosztalyomkbol... De pozitiv vagyok, elerem egyedul is batoritas nelkul is amit el akarok. Megis neha hianyzik a torodes es a kozos tervezes.

Szerintem ne add fel a keresest :)

2018. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!