Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a mentális betegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a mentális betegek találnak meg?

Figyelt kérdés

Bárhol ismerkedek (neten, melóhelyen, koncerten, kocsmába) mindig csak mentális betegekkel találkozok, randizok...

Egyszerűen nem tudok, olyan lánnyal randizni akinek NE LENNE PAPÍRJA, hogy depressziós, öngyilkossági kísérlet / személyiség zavara ne lenne ... Idén már ma találkoztam 4. ilyen lánnyal ... Mit rontok el? Hogy tudnám kiküszöbölni őket?



2018. aug. 13. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Te vidám ember vagy? Vagy mennyire vagy melankólikus? Tudod, van az a mondás, hogy hasonló a hasonlóval... És nem azt akarom mondani, hogy márpedig temagad is beteg vagy, csak lehet, hogy egy borúsabb társasággal jobban érzik magukat, akikkel úgy érzik, kicsit osztozhatnak a problémáikon. Nem akartam sértőre, bocsánat, de remélem érted a lényeget!
2018. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy lehet túl empatikus személy vagy. Ez most jutott eszembe.
2018. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Esetek nagy reszeben, vidam szemelyiseg vagyok, habar nem az esetek 100% ban (de nincs is ilyen ember).

Lehet az lenne a baj, hogy túl empatikus vagyok?

2018. aug. 14. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert minden normális nő foglalt - HÁT EZÉRT!


Szóval ezt benézted, normális egyedülállót nem fogsz már találni. Talán a 18-20 évesek közt, ha elég zárkózottak, bár ott is van már fejenként 2 udvarló amiből legalább 1 jobb nálad.

2018. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel én is így vagyok, vagy rib a nc vagy dilis mind. Igen, a normális nők stabil, hosszú távú komoly kapcslatban vannak, szóba sem állnak senkivel mert szeretik a párjukat és ragaszkodnak egymáshoz.
2018. aug. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5


És épp ezért, ha nem találtál ilyet 20 (max 22) éves korodig, akkor ráfáztál. Max horgászhatsz 30-40 közt az apakomplexusos csajszi közt, de az "sokba lesz", mert ugyebár az igazi érett férfi német luxuskocsival jár, félmillás órával és a nagypapa parfümjével amiből hatszámjegyű egy kis fing fiola.

2018. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Azért vedd figyelembe, hogy baromi könnyen meg lehet kapni a sárgalapot manapság. Ha elmész pszichológus/pszichiáterhez, felteszed neki ugyan ezt a kérdést + mondod, hogy zavar, már kapod is a diagnózist.

Mindenre van már diagnózis, ha unalmamban dobolok a lábammal, az pl nyugtalan lábak szindróma és még véletlenül sem vagyok normális ember, aki unatkozik, hanem kezelésre szoruló beteg.

Ez a depressziós is egy oltári nagy poén, kb 10% igazából az, aki kezelésre szorul, a többinek csak valamivel el kellene foglalnia magát vagy emberek közé menni, ahelyett, hogy a 4 fal között bnák a rezet és unalmukban hülyeségeken kattognak.

32/f

2018. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem is ismerkedsz valami sok lánnyal. 4 lány? Húh.


Amúgy tudtad, hogy a mentális betegség és lelki betegség eléggé más téma? Okoska. Fogalmazd meg értelmesen a kérdést.

2018. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg b... meg magad. Én is mentálisan beteg vagyok, de gyógyszert szedek rá, teljes életem van. Ilyen hozzáállással meg se érdemled, hogy bárkid legyen. Ja és képzeld, boldog párkapcsolatom van már 5 éve :))))
2018. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

#9


Feltéve, hogy ez a valóság és nem csak az elméd kreálta képzeletvilág.

2018. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!