Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokol az eletem kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel beszélgetni kezdtünk pár hete. Engem kicsit érdekelne, de valszleg inkább csak jobb híján rábeszéltem magam. Egy darabig érdeklődőnek tűnt, egészen lelkesnek is, aztán elült a dolog. Néha beszéltünk megint, majd találkoztunk egy bulin és én részegen állítólag elviselhetetlenül harsányan viselkedtem. Azóta nem jelentkezik magától, ha én írok, persze válaszol. Szerintetek b**i lett?

2018. aug. 28. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Igazi gyökér vagy 😂🤣
2018. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nővé operáltatta magát és leszbi lett. :D
2018. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát, nem lettem okosabb ezektől a válaszoktól, de azért köszönöm! Igazság szerint mostanában minden fiú beb*z*l (homokszexuális értelemben!), akivel megismerkedek, szóval biztos bennem van a hiba. Valószínűleg jobb lenne, ha nem léteznék.

Szerintetek?

2018. aug. 29. 09:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is,ha így gondolod. :)

Mondjuk rám még egyetlen nő sem volt olyan nagy hatással, hogy utána b@zuljak egy kicsit. :D

2018. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 lehet a kérdezö rád is olyan hatással lenne 😂😂😂
2018. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Dehát nem értitek, hogy semmi baj nincs a b**ikkal, azon kívül, hogy ide még le se lehet írni a szót? (Mondjuk ez sztem egy fontos dolog, de most átugranám.)

Én így is nagyon szívesen beszélnék vele néha. Nekem kéne megkeresnem?

2018. aug. 29. 13:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy szónak is száz a vége...

Szeretem, ha kicsit "bu.. zi" a pitsa. :D

2018. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!