Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történhetett, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, hogy egy barátnőt se tudok összeszedni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy kaszanova, régen össze-összejöttek a barátnők, volt tartós kapcsolat is, ha nagyon kellett, de lassan 3 éve, évente egyszer 1 éjszakára beesett valaki, de ennyi.

Dolgozom, ápolt vagyok, átlagos kinézettel, amiből megpróbálom kihozni a maximumot.

Nem változtam - mármint nem vettem 180 fokos fordulatot jellemileg -, mindig megkapom hogy érdekes vagyok és jó a humorom is.

De valamiért mégsem jön össze az, hogy barátnőm legyen. Nem érzem magam s***fejnek sem.

Utóbbi időben mindig csak azt játszották el velem, hogy ment az ígérgetés, hogy ez és az lesz, aztán utolsó pillanatba lemondták a találkozót valami üres indokkal, vagy meg is szűnt a kommunikáció.

Mi lehet a baj? Min kellene változtatnom? Egyszerűen nem értem...



2018. aug. 17. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz nőkkel akadtál össze, ha igaz, amit írtál, akkor biztos lesz valaki, aki értékelni fog.
2018. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon megnőttek az elvárások a kinézetre.
2018. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha 1 éjszakára jó vagy egy nőknél, akkor nem a külsőddel van a probléma. Lehet hogy túl rámenős vagy esetleg van valami jellemhibád ami miatt visszakoznak.

40F

2018. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akár én is kiírhattam volna a kérdést (mellesleg délután gondolkodtam is rajta, hogy megteszem)...


Szóval nem egyedi jelenség sajnos.

2018. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért a nő egy “szemet “ amit össze kell szedni?!!
2018. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tartottam már önvizsgálatot, de ha rossz lenne a jellemem, akkor régebben se lettek volna barátnőim. Persze nem vagyok tökéletes, megvannak a hibáim, de ezek elő sem jönnek, mert nem jut el odáig egy "kapcsolat" sem.

Ha csak rossz csajokkal akadtam össze, akkor jó hosszú láncban:))

Egyelőre passz, nem tudom mi lehet bennem ennyire taszító, hogy mostanában minden esetleges dologból semmi nem lesz

2018. aug. 17. 22:41
 7/13 A kérdező kommentje:

# 5 Ha nem próbálsz segíteni/kérdésre válaszolni, akkor ne írj, ne tarts itt prédikációt.

Ez csak egy "szleng", mindenki érti, csak te akadtál fenn rajta.

2018. aug. 17. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Belsőre ne is gondolj. Semmit se számít a nőknek. A külső megjelenés alapján társítanak hozzád tulajdonságokat. A valóságot nem érzékelik.
2018. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg nyomulós vagy, vagy túlságosan előre gondolkodsz, pl mi lesz majd ha... Stb. Lehet ez elijeszti őket vagy valami

(#1)

2018. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
# 9. - Talán igen. De ha meg nem lépek semmit, vagy nem érzékeltetem, hogy szeretnék valamit, akkor "elhalásszák" előlem az illetőt vagy azt hiszi, hogy csak haverként érdeklődöm. Hol a határ, hogy ne legyek túl nyomulós?
2018. aug. 17. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!