Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történhetett, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, hogy egy barátnőt se tudok összeszedni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy kaszanova, régen össze-összejöttek a barátnők, volt tartós kapcsolat is, ha nagyon kellett, de lassan 3 éve, évente egyszer 1 éjszakára beesett valaki, de ennyi.

Dolgozom, ápolt vagyok, átlagos kinézettel, amiből megpróbálom kihozni a maximumot.

Nem változtam - mármint nem vettem 180 fokos fordulatot jellemileg -, mindig megkapom hogy érdekes vagyok és jó a humorom is.

De valamiért mégsem jön össze az, hogy barátnőm legyen. Nem érzem magam s***fejnek sem.

Utóbbi időben mindig csak azt játszották el velem, hogy ment az ígérgetés, hogy ez és az lesz, aztán utolsó pillanatba lemondták a találkozót valami üres indokkal, vagy meg is szűnt a kommunikáció.

Mi lehet a baj? Min kellene változtatnom? Egyszerűen nem értem...



2018. aug. 17. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Simán "öregedsz" és gondolom már a korodhoz illő lányoknál próbálkozol. Remélem nem is kell mondjam, hogy egy 18 éves lánynak más elvárásai vannak egy 25 éveséhez.
2018. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
29 vagyok. Koromhoz illőt keresek, de volt, hogy 22-23 tetszett meg.
2018. aug. 18. 00:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy anyagilag nem hozod az elvárásokat. A mai nőknek más nem igazán számít sajnos.
2018. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!