Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokol az eletem kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel beszélgetni kezdtünk pár hete. Engem kicsit érdekelne, de valszleg inkább csak jobb híján rábeszéltem magam. Egy darabig érdeklődőnek tűnt, egészen lelkesnek is, aztán elült a dolog. Néha beszéltünk megint, majd találkoztunk egy bulin és én részegen állítólag elviselhetetlenül harsányan viselkedtem. Azóta nem jelentkezik magától, ha én írok, persze válaszol. Szerintetek b**i lett?

2018. aug. 28. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem lett b**i, csak nem akar tőled semmit.
2018. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehát tudhatná, hogy semmi bajom a b**ikkal. Miért hanyagol mégis???
2018. aug. 28. 14:20
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

De csak te gondolod azt, hogy homár lett, kérdező :D

Gondolom van másik nője, tőled meg nem akar semmit, nem jössz be neki, ennyi. Barátként meg nem szoktak a pasik lányokra ráírni, vagy csak nagyon ritka esetben.

2018. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyé má' értetlen na!Nem kellesz neki.Ez van, nyugodjál bele.Talált értelmesebbet tőled, aki tudja, hogy a bu..ziság kialakulása nem így működik.
2018. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a válasz csak félig-meddig hasznos. Lehet, hogy b**i lettem?
2018. aug. 28. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni, hogy te az lettél-e :D
2018. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dr_beverineki_farkas válasza:
37%

Ha ránézel a felhasználónevemre szerintem ne kertelj tovább aranyom! dobj egy privát üzit és a többit megbeszézzük!

üdv

Dr. Beverineki

2018. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
MENT A PRIVI!
2018. aug. 28. 14:47
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom alpári stilusba viselkedtél részegen.... Amit álltalában a Normális pasik nem birnak mondom ezt nöként 😆 Azèrt lett v9lna Bu..i mert nem.èrdekled? Hát mondjuk lehet olyan gusztustalanul viselkedtél hogy egy életre megutálta a nöket 😂🤔
2018. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen azért!
2018. aug. 28. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!