Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történhetett, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, ami miatt félrecsúszott az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete beszélgetek egy lánnyal, először csak itt leveleztünk, aztán viberen folytattuk, cseréltünk képeket is, aztán megbeszéltünk egy személyes találkozót is hétvégére, de tegnap egyszer csak beszélgetés közben, úgy, hogy egyébként épp ő kérdezett tőlem, és arra írtam neki választ, már nem jelent meg a kézbesítve üzenet a szöveg alatt. Aztán felhívtam, akkor nem vette fel, de még pár órával később visszahívott, megkérdezve s telefonban, hogy ki vagyok. Elmondtam, és azt mondta nekem, elaludt, azért nem válaszolt, és most is épp aludni készül, úgyhogy bocsi, letenné. Rendben is volt. Másnap, ma, mikor hívtam, egy kicsengés után hívásbontás történt. Nemrég, félórája ismét felhívtam, megint egy kicsengés után megszakadt. Gondoltam, hogy ez lehet letiltás is, és igen, másik telefonon kicsengett, és fel is vette, megkérdeztem, mi történt, hogyhogy letiltott, kinyomta, és azt a számot is letiltotta ezután, nem tudtam hívni.

Egyszerűen nem értem. Beszélgettünk, nem vesztünk össze semmin. Már a találkozót beszéltük meg, és ő vetette fel, nem én.

Bármiféle előjel, vagy érthető indok nélkül tiltott le viberen beszélgetés közben, de aznap este a telefonban sem azt mondta, hogy ne hívjam, hanem hogy épp most aludni készül. Miért nem mondta el egyszerűen, hogy letiltott, és az okot? És mi az ok egyáltalán? Lett volna lehetősége, de ehelyett akkor is azt mondta nekem, csak most ne beszéljünk, mert épp lefeküdni készül...

Egyszerűen nem értem ezt így.


2017. aug. 24. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
ezt hivják zaklatásnak
2017. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszabb ***** válasza:
Hagyd a francba, ne éld bele magad, lépj tovább! Nem érdemes idegeskedned miatta.
2017. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy ne hívjam. Jelét sem adta, pedig beszéltünk a telefonon este. Egy ici-picit komolyabban is lehetne fogni az ilyen súlyú szavak használatát, köszi.
2017. aug. 24. 18:50
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
az a tipus vagy akit jobb hamar lerázni
2017. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miben is megjelenítve ennek a tartalmát?
2017. aug. 24. 18:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén.

Én egyszer csináltam ilyet, hogy letiltottam a találkozó előtt egy nappal egy pasit, mert kutattam Facebookon és kiderült, hogy a barátnője és a párhónapos kisfia mellett csajotik. De itt nem tudta a telefonszámomat.

Amúgy én a csaj helyében megmondtam volna, hogy nem akarok veled találkozni, légxszi ne hívj többet. Ez így rohadt szánalmas és gáz, mindkét részről. A helyedben az első letiltás után békénhagytam volna.

Szerintem a többi válaszoló arra értette, hogy levakarhatatlan vagy és nem lehet megszabadulni tőled. De nem így kellett volna a lánynak sem rendezni.

2017. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Látom még újonc vagy. Figyi, dekódolom Neked a lány viselkedését. Nem vagy az esete. Ennyi az egész. Nem kell ebbe belegondolni semmi történést. Képcsere után ez gyakori eset. Arra ne várj, hogy kerek perec megmondja, hogy bocs, nem vagy szimpi.


Ő a képcsere pillanatában eldöntötte, hogy Te neki nem kellesz, aztán később le is koptatott.


Egy jó tanács. Szokj hozzá az ilyesmihez és ebben a helyzetben ne törd magad azzal, hogy próbálsz vele kapcsolatba lépni.

2017. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok, és ilyet akkor csinálnék, ha egy idegesítő embert másként nem tudnék lekoptatni, vagy nem akarnám a szemébe mondani hogy bocs de mégse akarlak megismerni jobban.


Lehet hogy eleinte a csajnak szimpatikus voltál, aztán amikor már közel volt az időpont hogy talizzatok és meggondolta magát, csak nem merte megmondani és inkább ezt a nagyon is egyértelmű jelzést választotta. Hagyd a francba, mert tényleg zaklatás amit csinálsz. Én már lehet fel is jelentettelek volna.

Ja, és ne abból indulj ki hogy 1 hete még milyen jód dumcsiztatok, mert azóta meggondolta magát, FOGADD EL.

2017. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"A helyedben az első letiltás után békénhagytam volna.

Szerintem a többi válaszoló arra értette, hogy levakarhatatlan vagy és nem lehet megszabadulni tőled."

- Egyszer hívtam fel másik telefonról, amikor még abban sem voltam biztos, hogy letiltotta-e az enyémet, lévén, nem is így váltunk el előző hívás után.


__________________


Képcsere után beszéltünk meg személyes találkozót. És nem az én kezdeményezésemre.

2017. aug. 24. 19:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Hány éves a csaj? Te hány éves vagy?


Amúgy tedd túl magad rajta, nem ér ennyit.

Oké,már értem.

2017. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!