Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történhetett, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, ami miatt félrecsúszott az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete beszélgetek egy lánnyal, először csak itt leveleztünk, aztán viberen folytattuk, cseréltünk képeket is, aztán megbeszéltünk egy személyes találkozót is hétvégére, de tegnap egyszer csak beszélgetés közben, úgy, hogy egyébként épp ő kérdezett tőlem, és arra írtam neki választ, már nem jelent meg a kézbesítve üzenet a szöveg alatt. Aztán felhívtam, akkor nem vette fel, de még pár órával később visszahívott, megkérdezve s telefonban, hogy ki vagyok. Elmondtam, és azt mondta nekem, elaludt, azért nem válaszolt, és most is épp aludni készül, úgyhogy bocsi, letenné. Rendben is volt. Másnap, ma, mikor hívtam, egy kicsengés után hívásbontás történt. Nemrég, félórája ismét felhívtam, megint egy kicsengés után megszakadt. Gondoltam, hogy ez lehet letiltás is, és igen, másik telefonon kicsengett, és fel is vette, megkérdeztem, mi történt, hogyhogy letiltott, kinyomta, és azt a számot is letiltotta ezután, nem tudtam hívni.

Egyszerűen nem értem. Beszélgettünk, nem vesztünk össze semmin. Már a találkozót beszéltük meg, és ő vetette fel, nem én.

Bármiféle előjel, vagy érthető indok nélkül tiltott le viberen beszélgetés közben, de aznap este a telefonban sem azt mondta, hogy ne hívjam, hanem hogy épp most aludni készül. Miért nem mondta el egyszerűen, hogy letiltott, és az okot? És mi az ok egyáltalán? Lett volna lehetősége, de ehelyett akkor is azt mondta nekem, csak most ne beszéljünk, mert épp lefeküdni készül...

Egyszerűen nem értem ezt így.


2017. aug. 24. 18:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"csak nem merte megmondani és inkább ezt a nagyon is egyértelmű jelzést választotta."

- Nagyon is egyértelmű jelzés, hogy kérdez valamit viberen, és a válasz már nincs kézbesítve a telefonján? Egyértelmű jelzés, hogy beszélünk telefonon, ahol azt mondja, azért tűnt el, mert elaludt (előtte is volt ilyen), és most is épp lefekvéshez készülődik?

Tényleg olyan qrva nehéz még egy pár betűt, személytelenül is bepötyögni. És én vagyok a szexuális ragadozó, ha ezután ráírok, mint ahogyan az ésszerű.


"Hagyd a francba, mert tényleg zaklatás amit csinálsz. Én már lehet fel is jelentettelek volna."

- Gratulálok. A rendőr meg kiröhögött volna. Tudod egyáltalán, hogy a büntetőtörvény miben határozza meg a zaklatás fogalmát?

Beszéltem egy rendőrrel, aki azt mondta, mióta ezt behozták, töke tele van, hogy minden második hülye tini csaj feljelentget, és ezzel a hülyeséggel kell - szinte kizárólagosan akármiféle eredmény nélkül - foglalkozniuk, miközben szétlopják a várost.

2017. aug. 24. 19:24
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, öregem. ZÁRD MÁR LE. FOGADD EL HOGY ROHADTUL NEM JÖTTÉL BE A CSAJNAK!!!!!!!!!! ÉS FELEJTSD EL!!!!!!!!


Ha olyan nagyon odáig lett volna érted, már rég találkozott volna veled. Ezek a jelzések azt jelentik, hogy soha többet nem akar sem látni, sem beszélni veled.


Nőj már fel te hisztis kisfiú!!!!

2017. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem zaklatás. Onnantól lehet csak zaklatásról beszélni, ha a másik egyszer már megmondta, hogy "nem akarok veled beszélni". Addig semmiféleképpen sem az. A lány pedig szánalmas, szerintem is hagyd őt, kérdező, a te érdekedben. Kell neked ilyen gerinctelen nő?
2017. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem is erről van szó. Én neked írtam, amit írtam, hogy esszenciális megjelenítője vagy azoknak a félőrült, mégis szabadon sz utcán járó lányoknak, akik súlytalanul feljelentenek, csak úgy, bárkit, zaklatásért, merthát ez csak ennyi, átgondolatlanul, mit is jelent a fogalom, és hogy a rendőrnek akkor is fel kell vennie a feljelentést, ha utána meg is szünteti a nyomozást bűncselekmény hiányában, de plusz munkát adsz vele.


Ezt írtam.

2017. aug. 24. 19:35
 15/17 Blackfun ***** válasza:
Fogadd el, hogy vannak gerinctelen emberek és az internet adta egyik lehetőség, hogy nagyon szépen el lehet bújni.
2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Diavolino44 ***** válasza:

En ezt nem ertem, nyilvan a kerdezo is rajott, hogy nem igy kellett volna, azt kerdezte, hol rontotta el.

Elso korben masnap nem hivtam volna fel, sot elso alkalommal sem hivtam volna fel.

Szerintem nem rontottad el sehol. Ez van, maskor kicsit hamarabb beszeld le a randit.

Az oka akarmi lehetett, volt pasija, csak jol esett valaki erdeklodott iranta, meghalt a horcsoge es gyaszol, egyszeruen nobol van s egyik nap jo otletnek tunik masik nap mar az ellentete. Ne keress benne logikat, ezert szoktak eroltetni, a randit, ami egy fel ora kavezasbol all, hogy kikerulj az "online random srac" szerepkorbol.

2017. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én tök megértem a kérdezőt, és nem értem azokat az embereket, akik erre azt mondják ez így rendben van, el kell fogadni. Bár tény h nincs tapasztalatom netes tarskeresesben, de ne fogadjuk már el ezt ilyen könnyen..!
2017. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!