Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami tippetek, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tippetek, hogy mi történhetett?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok. A múltkor találkoztam egy kávézóban egy 25 éves sráccal. Beszélgettünk, a végén csók is volt. Majd találkoztunk néhány nap múlva. Minden rendben ment, beszélgettünk, nevettünk és azonnal következő randit kért tőlem. Így felmentem hozza és megnéztünk egy filmet. Azután többet nem keresett, csak annyit írt sms-ben, hogy blokkolva van a feminitiásom és ezt csak én oldhatom meg. Kértem, hogy találkozzunk, mert akartam, hogy beszéljünk erről, mivel nem értem, hogy mire mondja. De folyton kifogásokat talált és ígérgette, hogy felhív. Na azóta is hív... Nem tudom, hogy mi történhetett... Azt sem tudom, hogy mire értette azt, amit mond. Nem vagyok az a típus, aki azz első pár randi után felfalja a másikat és a nyakába ugrik meg hasonlók... Talán ez a baja? Annyira lelkes és érdeklődő volt, nem tudom mitől változott ekkorát. Van valami tippetek, hogy mire érthette ezt a blokkolt feminitást? Hogyan hozhatnám rendbe a dolgokat?

2017. márc. 5. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami bölcsész kifejezés lehet arra, hogy nem tetszel neki mint nő, nem vagy számára nő, és ezért téged okol úgymond.
2017. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem valami elvakult ezos idióta lehetett.Azok szoktak ilyeneket mondani, hogy leblokkolod a női energiáidat, és így nem tud hozzád közeledni.VAgy csak arra értette, hogy úgysem tud gyorsan ágyba vinni,és neki nincs türelme az ilyesmihez.
2017. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De az első két találkozáskor teljesen más volt. Hirtelen változott meg ennyire...
2017. márc. 5. 10:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt volt a csákó
2017. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szard le
2017. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekli őt az ezotéria.
2017. márc. 5. 10:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondom,rájött hogy nem tud túl gyorsan veled dűlőre jutni.Egy majom.
2017. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szarik rád magyarul mondva. Minek futsz utána,majd jön a következő
2017. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudott megdugni gyorsan, erre értette. Bűntudat keltés volt a célja.
2017. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 aperitif ***** válasza:
100%

Amit én gondolok: azt hitte, ha felmész hozzá "filmet nézni", akkor már meg is dönthet. Mivel nem így történt, csalódott, és több energiát nem akar a kapcsolatba fektetni. Vigasztaljon, hogy akkor is ez lenne a vége, ha lefeküdtél volna vele, akkor azért, mert túl könnyen adtad magad.

Ne akarj semmit rendbe hozni, mert nincs mit.

2017. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!