Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem csöppent senki az életembe, magányosan éltem, mert 3 éve volt egy nagy törés az életemben. Ismerkedni ismerkedtem, de mindig a megszokott kis életemet választottam a felesleges problémák helyett.

Aztán betoppant az életembe Á. (f/29), aki ugyan jóval fiatalabb tőlem, de épp olyan, amilyen pasit elképzeltem magamnak.

Az első randink szexkapcsolat-szerűen indult, ugyanis a megbeszélt vasárnapi mozizós randi előtt már nem bírt magával és feljött egy üveg bor kíséretében "DVD-zni" hozzám. Nagyon jól sikerült éjszaka volt, itt is aludt, csillogó szemek végig, éreztem, hogy semmi baj nem lesz. Aztán utána lett "igazi" randink is, amolyan meseszerű, karácsonyi forgatagos-forralt borozós, összebújós, szerelmes, majd utána többször együttalvós is. Úgy tűnt, minden a legnagyobb rendben, aztán mégsem így alakult.

Én úgy vélem, a háttérben lehet egy srác, akivel 2,5 éve ismerkedtem, és kiderült, hogy Á. legjobb barátja. A srácról (legyen a monogramja mondjuk G.) annak idején kiderült, hogy jóformán csak azért ismerkedik, mert szexet akar, én pedig nem ezt kerestem, így egyik napról a másikra felszívódott, mivel kiderült, hogy a szüleink egy baráti társaságba járnak, szerintem nem mert kockáztatni, bár ez így utólag jól is jött ki. Azóta G. többször megkeresett érdeklődés szinten, de nem történt még egy randi sem.

Szóval ott tartottunk, hogy G. és Á. egy hete tartottak egy közös baráti találkozót, Á. elmesélte neki, hogy velem randizgat, és állítólag erre G. nem mondott semmit.

Mégis innentől kezdve Á. meglehetősen megváltozott. Elmúlt az a kis kedvesség, amit imádtam benne, felületessé vált.

Nálam szokás, hogy december elején feldíszítem a lakásomat, fát állítok, ennek szimbolikus jelentése van számomra. Ő pedig durván számon kért ezért, mert szerinte csak a hülyék állítanak fát ilyen korán, nagyon csúnyán, órákon át feszegette a témát, hiába jeleztem neki, hogy ezzel engem megbánt.

Aztán mikor ennek vége lett, írtam Neki, hogy ne veszekedjünk már, szeressük egymást, majd visszaírt, hogy a szeretet szóról még korai beszélni és nekem fogalmi zavaraim vannak... :(

Megkérdeztem, mikor talizunk, mire az volt a válasz, hogy még nem tudja, mert hétfőn dolga lesz délután, kedden fodrászhoz megy, TALÁN szerdán, de még nem tudja igazándiból. Már ez is zokon esett, hiszen ha valakit nagyon látni akarunk azzal találkozni akarunk minél hamarabb, pl. fodrász után is vagy tényleg bármikor (15 percnyire lakik tőlem).

Hétfőn este megcsörgettem, mert valamit szerettem volna beszélni Vele, erre kinyomta a telefont, majd jött az üzenet, hogy "moziban vagyok".

Én azzal egyetértek, hogy nem kell folyton egymás fenekében lennünk, de egy bizalmi kapcsolathoz szerintem talán hozzátartozik az, hogy mondjuk azt a másiknak, hogy este programom van, moziba megyek, de utána beszélünk majd... és én ezután finoman, de határozottan számon kértem emiatt. Elmondtam Neki, hogy nekem is van múltam, nekem is kell egy bizalom, s nem azon munkálkodik, hogy ezt megalapozzuk. Ő meg azzal jött, hogy én egy hisztis nő vagyok, mint a többi, féltékenykedek, mert moziba ment (nem hittem, hogy nővel), és ne hasonlítsam a többi pasihoz őt (ő persze megtehette ezt velem...)

És szerinte ezzel én mindent tönkretettem, hogy túl korán így elkezdtem hisztizni, ő ezt sosem tudná feldolgozni, mindig attól félne, mikor esek a torkának ismét.

Én úgy érzem, nem bántottam, csupán csak meg szerettem volna beszélni vele, nekem mettől meddig tartanak a bizalom határai.

És mikor közölte velem, hogy mi konkrétan nem is jártunk együtt, mert nála ez úgy megy, hogy leül a leányzóval és megbeszélik, hogy innentől együtt járnak, elszakadt bennem a húr és közöltem, hogy úgy tűnik, mi sosem leszünk egy hullámhosszon... én ajánlottam fel a szakítás lehetőségét, mert annak semmi értelme, hogy a sebekkel folytassuk ezt az egészet. Még írt, hogy nagyon hiányzom neki, megvallom, nekem is Ő :( azóta semmi...


Szerintetek ez hol csúszott el?


2016. dec. 10. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor a karácsonyfás kérdést kiírtad, már akkor megírtuk azt hiszem, hogy ez a fiú még túlságosan gyerek hozzád és nem áll készen elköteleződni. Most kéne elengedned, amíg még nem sérülsz akkorát.
2016. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi... akkor nem én tévedtem itt... :(
2016. dec. 10. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átmenetileg rosszkedve van. Időnként kicsit engedd szárnyalni, ne csüngj annyira rajta, hadd fusson Ő utánad, ha hiányozni kezdesz neki.

A másik, hogy lehet, az vette el a kedvét, hogy tényleg G nyilatkozott Rólad valamit, vagy célzott arra/Á úgy értette, hogy G-nek megvoltál már. Ez talán valamiféle előítéletet szült Á-ban.

2016. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is épp így éreztem, mert az a nap volt a törés köztünk... :( sajnos már elment, és ahogy magamat ismerem nem fogom visszaengedni... ahogy az 1-es is írta, sajnos tényleg kicsit éretlenke a srác, nekem pedig már egy olyan pasi kellene, aki mellett szárnyalhatok. Viszont nehezen engedem el a szívemben, annyira megkedveltem (mondhatom, megszerettem.)

G. annak idején egy olyan korszakomban fogott ki, ahol túlságosan hamar elkezdtem ragaszkodni, erőszakosabb voltam a pasikkal, ha nem úgy közeledtek, ahogy én akartam. Nyilván Ő ezt az énemet ismerte, figyelmeztethette a barátját. Nem is tudom :( Rosszul esik, ha valaki így ad a másik véleményére, de ebből is látszik, hogy valóban éretlen a srác. :(

2016. dec. 10. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe.

Nekem nem kellene ez a megalázó akármi már most...veszekszik veled, megaláz, te meg hiányolod, meg megbocsátasz...pff..miért ragaszkodsz ehhez ennyire? miért nem hiszed, hogy ennél jobb partner is lesz?

2016. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te meleg vagy?:D
2016. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy azt vágod, hogy nem biztos, hogy építően hat rád, ha megfogadod az ide írogató sérült egyének véleményeit. Mivel ők is ugyanolyan daccal és sértődve tudják megközelíteni a problémákat. Javaslom keress fel egy pszichológust, lehetőleg párterápiást, ha egyedül is mész akkor is képes leszűrni a te hibáid és megmondja min kéne változtass, mit engedj el.
2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz korban vagyok. 38 vagyok, nincs még gyerekem. A korombeli szingli pasik a húszas éveikben lévőket kergetik, úgy gondolják, ők még nem annyira kiforrottak, nem akarnak egyből komolyat, még kis frissek, nem annyira tapasztaltak, stb... aki esetleg szóba áll velem (pedig elvileg nem vagyok rossz csaj, eszem is lenne, ha nagyon összekapnám magam :D azt mondják, 10-12 évvel fiatalabbnak is nézek ki a koromnál) az vagy elvált és az ezzel járó összes nyűgöt viszi a vállán (ami persze engem nem zavar, ha emberi korlátok között vannak ezek), vagy nem akar komolyabb kapcsolatot már.

Én még igenis szeretnék gyereket, családot, bár ha már nem lesz amiatt sem fogom bevagdosni a vénáimat.

Nagyon más ebben a korban párt keresni, mint mondjuk 10-15 éve.

A neten ismerkedem, mert nem igazán vagyok egy nagy buliba járós, sőt tartok attól, hogy olyan helyeken sem igazán engem akarnának a pasik. Marad az internet, ahol meg sajnos nagyon sok a hülye :/

Á.-t mikor megpillantottam egyből megdobbant a szívem, és nem is néztem, hogy 29 éves. Imádom azt a stílust, amit képvisel (macis, de stílusos), és folyamatosan nevettem, hülyéskedtem Vele, imádtam, hogy bókol, ahogy kedveskedik... nem sok ilyen létezik egy ember életében, amolyan ajándéknak éreztem Őt, aki végre betoppant és úgy tűnt, hogy marad is már... aztán egyik napról a másikra kifordult magából sajnos.

2016. dec. 10. 11:59
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, igen, tudom... sajnos. Picit jól esett kiírni magamból. Ismerős a dolog, hogy a barátnők, szüleim egyből azt mondták, hogy hagyjam azt a barmot, aki szeret az egyből legyintett és engem védett... tudom, picit a hisztim lehet korai volt, de ez is én voltam, vissza nem tudom már változtatni ezt, illetve ha úgy éreztem volna, hogy minden klappol, nyilván nem csinálom ezt :( picit most okolom magam emiatt, megkönnyebbülés volt kiírni magamból. Az, hogy arc nélkül tudnak itt egyesek trollkodni sajnos benne van a pakliban. Én is arc nélkül írtam ezt le...
2016. dec. 10. 12:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, nem, én egy hetero nő vagyok. Köszönöm az építő hozzászólásod, nyilván Neked semmilyen problémád nincs az életben...
2016. dec. 10. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!