Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 3 évvel ezelőtt ismerkedtem meg. Párszor találkoztunk az akkori barátomon keresztűl de aztán nem mert nem igazán voltak barári kapcsolatban.Szakítottam pár hónapja a barátommal és ő írt nekem, hogy van e kedvem vele találkozni mert mindig is tetszettem neki. Randiztunk is elcsattant egy csók és meg is beszéltünk egy másik találkozót. Áradozott, hogy mennyire örül nekem és alig várja, hogy lásson.írta elötte való este, hogy felhívhat e majd mondtam igen de nem tette.De nem írt amikorra megbeszéltük és elmaradt a randi. Másnap ráírtam, hogy miujság pár szót váltottunk, hogy fáradt stb.de nem kérdeztem rá mért maradt el a találka és ő sem esdekelt, hogy nem írt. Azóta még egy nap telt el és nem keresett. Mi lehet az oka? Hova lett a nagy lendület?Nem akarok én írni, hogy na akkor talizunk e nehogy tapadósnak tűnjek hiszen tegnap is én írtam rá...de mit tegyek?várjak?

2016. okt. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vàrhatsz. Vagy simàn irhatsz neki ennyit: ?

Erteni fogja, hogy magyaràzattal kell szolgàlnia, ugyanakkor attol, hogy vàlaszra provokàlod, nem tunsz tapadosnak. De magyaràzattal illene szolgàlni. Mennyi idosek vagytok?

2016. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 23. Írtam neki hogy mitörtént azt írta majd hív ha végzett sok rossz dolog történt de rendbe van már minden elvileg.de nem hívott
2016. okt. 25. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Torténhetett valoban olyasmi, ami jobban igényli a figyelmét. Ezért nem igazàn tehetsz màst, mint turelemmel vàrni. Ha tényleg sùlyos csalàdi, vagy egyéb jellegu problémài vannak, értheto ha azokat rendezné elobb. Esetleg felajànlhatod a segitséged.
2016. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!