Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most taktikázik a srác? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most taktikázik a srác? Vagy csak szórakozott velem? Esetleg beijedt? Mi történhetett? Érdekes egy szitu: lent.

Figyelt kérdés
Két hónapja chatelek egy 22 éves sráccal, de ismerem személyesen is. Nyári gyakorlaton volt a cégnél, ahol dolgozom. Először észre sem vettem, csak miután feltűnt, hogy állandóan körülöttem találom. Elkezdtünk ismerkedni, barátkozni és kiderült, hogy nagyon-nagyon jól érezzük egymással magunkat. Rengeteg hülyéskedés,nevetés még a levegő is vibrált körülöttünk :) De nem történt semmi, viszont célzott rá, hogy nagyon kedvel. Közben visszament a fősulira. Chat napi szinten maradt, amit az utóbbi időben szinte már csak én kezdeményeztem, akkor is csak egyszavas válaszokat írt. Viccesen közölte, hogy tudja, hogy kedvelem. (Szuper :/) Viszont két hete írta, hogy jó lenne talizni, neki akármikor jó. "Lefagytam"-idősebb vagyok nála- és vmi poénosat válaszoltam, de benne volt, hogy én is szeretnék. Már erre vártam nagyon rég óta :( Most az van, hogy nem ír egyáltalán magától, én pedig többé nem szeretnék kezdeményezni,igy is nyeregben érezheti magát már. Egyébként nagyon népszerű a csajoknál, de én sem panaszkodhatom. Viszont sorszámot nem fogok húzni, ha erről lenne szó. Barátnője nincs most,nekem sincs barátom. Nem tudom, hogy mi történt. Kár, mert nagyon boldog voltam vele és ő is velem, látszott rajta. Ha velem volt még a szeme is mosolygott,ami nem jellemző rá. Én ronthattam el valamit? Mit tegyek v. mit ne? Köszi a válaszokat! :)
2016. okt. 12. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudja, hogy melyik két csaj közé szorítson be téged, ezért nem jelentkezett...
2016. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezek nem férfiak, csak valami tutyimutyi pudingok. Ha férfi lennék, biztos akkor is figyelnék rád, ha közben más csajokkal is vagyok, tehát az értékelésen van a hangsúly. Gyorsan keress egy normális férfit, akit érdekelsz és nem csak az ágyban.
2016. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez most nem ellened szól, de baromira tudom irigyelni ezeket a srácokat, akik népszerűek a csajoknál, és a lányok kezdeményeznek náluk...
2016. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1-nek köszi a választ! :) Szerintem komolyabban egyikkel sem foglalkozik, csak az egoját akarja növelni velük. Viszont én kicsit más vagyok, nem fogok sorban állni, az biztos. :)
2016. okt. 12. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet h ha újra találoznátok minden rendben lenne. chaten nem tuti a dolog. én se szeretem annyira. élőben jobb :)


F

2016. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

#3-nak Sajnos, ez van...a csajok tálcán kinálják és nem becsulik magukat. Én nem akarok ebbe a kategóriába tartozni.

2016. okt. 12. 21:58
 7/10 A kérdező kommentje:

#5-nek is köszi a választ! :)

Igen éloben jobb lenne :) De hogyan? Már nem fogok többet kezdeményezni,már igy is többször megtettem...:(

2016. okt. 12. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor nem szeretek válaszolni, ha videojátékozom.
2016. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sok a korkülönbség?Na mindegy is,hát hívd már fel!!
2016. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez kb kit érdekel kérdés, a kérdező 18 éves szinten van. Tovább.
2016. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!