Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Szóval van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Szóval van egy srác akinek tetszem, de mondta h a haverja is szeretne tőlem valamit. A srác nekem is tetszik, és ezt tudja is. Egy suliban járunk, de ő még most 9. es én 10. es. *

Figyelt kérdés

*A suliban a múlt héten hallottam párszor h mondja a haverjainak h tetszem neki.

Majd mikor beszéltem vele, azt mondta h nem tud dönteni, és h ő am is nehezen dönt, ilyen ügyekben. Majd nem rég írt nekem egy sms-t h csak barátok.

Mikor megkérdeztem tőle, h mi az oka? azt írta vissza h sok minden. Mondtam neki h majd kifejti őket, erre mondta h ne haragudjak de nem fogja. Mi az oka, h nem járunk? és Miért csak barátok?

Am annyira nem ismer h a belső tulajdonságaim miatt, írta volna h csak barátok.

Általában mindig elvagyunk, és jól érezzük magunkat együtt.

Attól félek h a haverja keze van a dologban. Szerintetek??


2009. jan. 11. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ennyiből úgysem tudja majd megmondani senki sem, hogy miről is van szó. Sokminden lehet, de felesleges találgatni; a hózzászólók nagyrésze úgyis vérmérsékelete szerint fogja a feleket szapulni...

Talná egy tippet tudok adni: mond azt, hogy ha valóban komolyan gondolja a barátságot, akkor tudnia kell, hogy az őszinteséggel is jár.

2009. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ.

Igazából a legrosszabb az h engem még az elején nem érdekelt, aztán ahogy kezdtem meg ismerni egyre jobban. Most pedig csalódtam, és nem értem, az elején kellek neki, majd nem....

Olyan mintha csak játszott volna velem, de ez neki miért lett volna jó...

2009. jan. 11. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Ne foglalkozz vele, egy komolytalan ember. Aki nem öszinte, nem tud megfelelő döntést hozni éretlen és még arra való hogy a haverjaival játszadozzon. Biztos vagyok benne hogy találsz másik komolyabb "férfit" nem pedig egy éretlent.
2009. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat, meg mindent:D
2009. jan. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!