Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sick Fish kérdése:

Mi a fene történhetett?

Figyelt kérdés

Szombat este találkoztam egy lánnyal, az én és az Ő társasága által, hamar összemelegedtünk, egy idő után azon vettem észre magam, hogy ölelkezünk, puszilgat, simogat, jól éreztük magunkat.

Másnap megkerestem facebook-on utána egy keveset beszéltünk csak, a számát is elkértem, 1-2 szer beszéltünk, de hamar szóba hoztam, hogy találkozzunk, örömmel egyezett bele.

Ma 7 órára beszéltük meg, előtte hívtam is, mondta, hogy hol találkozzunk, 10 perc jön Ő is.

40 percet vártam, utána úgy döntöttem, hogy csak felhívom, hogy merre van, nem-e kerültük el egymást.

Csörgettem mint a félőrült, nem vette fel, utána pedig kinyomkodta.


Nem tudom, miből is gondoltam, hogy nekem szerencsém lesz egy lánynál, pff, mit képzeltem, de akkor sem értem, hogy mi a fene történhetett?



2014. júl. 17. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg rejtély, szerintem várd meg amíg jelentkezik és megmagyarázza, lehet valami baj történt valamelyik szerettével, sose lehet tudni :O de lehet, hogy egyszerűen gyökér, nem sokára úgy is kiderül
2014. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Írtam neki, hogy megmagyarázhatná, de csak a "látta, de leszarja" effektus lépett életbe.


Mind1, már töröltem is a francba, hát azért hülyét ne csináljon belőlem senki se.


Csak azért elég sz@rul esik, hogy megörültem, hogy végre talán lesz egy csaj ebben a sz@aros életemben, erre tessék, nem pofára estem, hanem a földbe verték a pofám.

Cöhh, mit is képzeltem...

2014. júl. 17. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor szard le :D bár kicsit gyerekes, hogy törölted és el is árultad érzelmeidet felé

de ne add fel, egyszer majd akkor jön valaki az életedben amikor nem számitasz rá :)

hány éves vagy?

2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, első voltam :)
2014. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát most írjam le és égessem le magam még jobban?

Oké. 24 vagyok.

2014. júl. 17. 22:26
 6/6 Atsuko válasza:
Ez nem égés, fiatal vagy még, és sokszor a lányok megbolondulnak, és sokszor hülyeséget csinálnak, ne foglalkozz vele nyugi, "jön még télre tavasz" ;) Majd találsz valaki jobbat.:)
2014. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!