Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami tippetek, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tippetek, hogy mi történhetett?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok. A múltkor találkoztam egy kávézóban egy 25 éves sráccal. Beszélgettünk, a végén csók is volt. Majd találkoztunk néhány nap múlva. Minden rendben ment, beszélgettünk, nevettünk és azonnal következő randit kért tőlem. Így felmentem hozza és megnéztünk egy filmet. Azután többet nem keresett, csak annyit írt sms-ben, hogy blokkolva van a feminitiásom és ezt csak én oldhatom meg. Kértem, hogy találkozzunk, mert akartam, hogy beszéljünk erről, mivel nem értem, hogy mire mondja. De folyton kifogásokat talált és ígérgette, hogy felhív. Na azóta is hív... Nem tudom, hogy mi történhetett... Azt sem tudom, hogy mire értette azt, amit mond. Nem vagyok az a típus, aki azz első pár randi után felfalja a másikat és a nyakába ugrik meg hasonlók... Talán ez a baja? Annyira lelkes és érdeklődő volt, nem tudom mitől változott ekkorát. Van valami tippetek, hogy mire érthette ezt a blokkolt feminitást? Hogyan hozhatnám rendbe a dolgokat?

2017. márc. 5. 10:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. Viszont ebben azért kételkedek, mert egyáltalán nem is nyomult...
2017. márc. 5. 14:16
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Akkor se foglalkozz vele, ha valaki pluszba még tényleg ilyen ezomániás, aki a rosszabb féléből való,szereti a másikat kioktatni,kicsit magas lovon ül.Attól hogy nem volt rámenős, még egy idióta.
2017. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szimpatikus voltál neki elsô benyomásra, tehát megpróbált jobban megismerni, hogy hátha a további benyomások is hasonlóan szimpatikusak lesznek.

Ezek szerint viszont azok már annyira nem vették le a lábáról. Hogy milyen okból, az lényegtelen, sztorinak itt a vége.

2017. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Talán kártyát vetett, vagy belenézett a kristálygömbbe, onnan vette ezt a fasságot.

Ez az egész ezotéria egy baromság, örülj, hogy időben szabadultál. Ne aggódj, találsz normális fiút, hamarosan.

A 25 éves meg csak turkáljon az aszcendensek, az állatövi jegyek, meg a bolygók együttállása között.

2017. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezzel az ócska szöveggel éppen azt akarja elérni, hogy megmutasd neki a "feminitásod", azaz te akarj neki megfelelni. Most éppen megpörget téged és magában jót röhög. Látod? Elérte amit akar, hiszen hívogatod, ráharaptál a csalira, most már te tepersz, hogy megmutathasd neki a "feminitásod".

Legközelebb eszedbe ne jusson a második randin felmenni egy férfihez. A legtöbb férfi úgy gondolja, hogy az a nő, akit nem lehet megdönteni az első vagy második randin, az felejtős. Vedd észre, hogy csak dugásra akart téged. Ő a kisujját sem mozdítja érted, de te viszont tepersz utána.

Légy okos és hagyd ezt a kisfiút a csodába!

2017. márc. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Addig volt lelkes, amig kilatasban volt, hogy hamar megdughat. Filmezesre tervezte,nem jott ossze, annyira meg nem jossz be neki, h hoditgasson, udvaroljon,stb. de ha meggobdolbad magad es megis lefekudnel vele, abban benne lenne.


Kacagd ki,irj neki egyvfrappans lekoptato szoveget,hogy a feminitasidvcsak szamara van blokkolva aztan helloka, ragja csak a kefet.

2017. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amugy helyesen fe mi ni NI tas.
2017. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!