Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély rá, hogy lesz boldog párkapcsolatom, hogyha soha nem volt még bensőséges kapcsolatom senkivel?

Figyelt kérdés

Mármint nem csak párkapcsolati értelemben nem, hanem egyáltalán nem. Kisgyerekkoromban megszoktam, hogy nem sokat foglalkoznak velem, mivel a nővéremmel sok probléma volt mindig is, így vele sokkal többet foglalkoztak a szüleim, akkor is ,amikor kisbaba voltam, ezt a nagymamám mondta el nekem, merthogy nagyszüleimhez voltam lepasszolva sokszor így kisgyerekként. 2 nagyon problémás tesóm is van, meg a szüleim am. is elfoglaltak így sosem alakult ki mélyebb kapcsolat köztünk, én sosem kértem ezt számon rajtuk, nem is haragudtam rájuk sosem, mert ebbe születtem bele, így ezt vettem természetesnek, megértem őket. Anyagilag végül is mindent megadtak nekem,igen nagy jólétben nőttem fel. Látszólag teljes idill az életem, családtagok,rokonok,barátok, tulajdonképpen sok emberrel jóban vagyok, de úgy igazán közel sosem állt hozzám senki. Volt több csajom is, de egyikkel sem alakult ki komoly kapcsolat, mert nem éreztem irántuk olyan erős érzést. Csak nagyon kevés lány volt, akikért tényleg odáig voltam, de ők elutasítottak.

Lényegében ha felszínesen nézzük megvan mindenem az anyagi világban, de valódi bensőséges kapcsolatom nincs senkivel és soha nem is volt, mindig egyedül éreztem magam, hiába voltam folyton társaságban. Nem találtam meg a lelki társam. Alapvetően sosem éreztem rosszul magam a bőrömben, hiszen egész kiskoromtól hozzászoktam, hogy senki sincs akinek én lennék a lefontosabb, így soha nem is igényeltem. Csak mostanra így megfogalmazódott bennem, hogy azért mégis csak jobb lenne egy társsal együtt lenni, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk.


2018. aug. 19. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy barátnőt.

Kicsapod a lóvét a diszkóba és mennek maguktól

2018. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem esély mindig van rá, csak mire valóságra váltódik (természetesen cselekvések mellett)...a kérdés, hogy addig nem őrül-e bele az ember illetve, hogy tudja-e úgy élni az életét, hogy egyedül is teljesnek érezze? Egy ideig hittem ebben, de most már én is azt mondom, hogy nem. Nem érzem teljesnek az életemet egyedül. Biztatnálak, de nem akarlak álmokból szőtt légvárakra ültetni. Valahogy el kell érned, hogy magad is kiegyensúlyozott legyél.
2018. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem barátnő kell(olyanból volt már elég).

Hanem társ, azt pedig pénzen nem lehet venni.

2018. aug. 19. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de felesleges ezen agyalni. Majd jön, ha eljön az ideje. Ez szerintem nem a neveltetésedtől függ meg azoktól, amiket írtál. Habár nem írtad, hány éves vagy, de általában a fiatalok nagyobb részére jellemző, hogy kevésbé kötődnek. Ez idővel változhat, főleg ha olyan párt találnbak akivel jól passzolnak
2018. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Valahogy el kell érned, hogy magad is kiegyensúlyozott legyél."


Ezt nem kell elérnem, hisz eddig is az egész életemet teljesen egyedül és teljesen kiegyensúlyozottan éltem.

2018. aug. 19. 22:09
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Engem sem érdekel a párkapcsolat, mint jövőbeli státusz az elkövetkezendő jó 5-10 évben. Nem kapok én annyit egyik rihétől sem, hogy nekem arra komoly szándékkal alapoznom kéne.
2018. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 köszönjük a rihe jelzőt. Nem mindenki rihe :( 23L
2018. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rihe-röhe
2018. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!