Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyáltalán párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyáltalán párkapcsolatom a fogyatékosságom végett?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lehet nekem még egy Inkontinens srácoknak sem fogok kelleni nem hogy egy egészséges srácok egyikének.

Sokkal nehezebben fogadja el főleg a Magyar társadalom az olyan fogyatékosságal élőket akiknek külsőleg nem látható fogyatékosságuk van. Pl Asperger-szindróma, Autizmus, enyhe fokban értelmi korlátozótság, mentálisan retardált(határesett) értelmi szint.


Viszont egész életemben nem akarok szigli maradni. Idén Júniusban 1 hónapig tartott, az E-mail ismerkedésem utána se kép se hang felszivodót a velem egykorú srác.


Augusztus 6 hiba lesz úgy néz ki 1 hónapja egy másik srácal kezdtem el ismerkedni elektronikus levélben úgy érzem 2. ismerkedésem is kudarcot vallott.


Nem lenne Boldog Karácsonyom az idei Karácsonytól kezdve a többi Karácsony hiába leszek körbe véve (nem a saját családommal), egy fedél alatt a Karácsonyom magányos lesz Szent estétől Karácsony 2. napjáig.



2012. aug. 2. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem érthető az írásod, ha egy srácnak is így írsz, nagyon nehéz lesz kommunikálni. Ismerkedj élőben inkább.
2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szégyeltem iskolai évem alatt amikor 15-20 éves koromban nálam, 30 ével idősebb férfiakért szép külsejű férfiakért is oda voltam.


Sajnos olyan volt fiú évfolyam társaim voltam 8. évfolyam után akik kb 4-6 éves gyermekek értelmi szintjén voltak. Akkor nem volt nálam otthon internet hozzáférés sem az iskolámban nem volt bevezetve.

2012. aug. 2. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
mi is a bajod pontosan?
2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, valami hasonló sráccal. De leírhatnád pontosan, mi a bajod, érdekelne, hogy mivel jár. Az autizmust és Asperger-szindrómát kizárnám. De hogy le bírod írni a szavak 99%-át helyesen, hát ez felülmúlja az itteni átlagot. Persze vannak szórendbeli hibák. A betegségedből adódik?
2012. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sokan megijednek ettől.Valóban jó lenne tudni mivel jár ez a betegség.

Hát nézd az emberek többsége fél a betegségektől.

Ebből adódóan nehezen ismerkednek ilyen emberekkel.Ez nem azt jelenti,hogy rosszak vagy mások.Ők is ugyan olyan értékű emberek mint mindenki más.

2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Autizmus Spektrum zavar a bajom.


Viszont képes lennék befogadni akkár egy inkontinens fiatal férfit is. Mint hogy olyan fiatal férfi legyen a párom aki rossz higéniai környezetben lakik nehéz anyagiak mellett, hiányzik az alapvető orvosi ellátása pl fogászati ellátása stb.

2012. aug. 2. 12:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha lehet egy tippem, akkor a gondolkodásával és a rövidtávú memóriájával van összefüggésben a problémája és diszgráfiához hasonló jelenséggel.

Képzeljetek el egy 30 centis fonalat, amit kihúztok, hogy egyenes legyen. Ez egy "normális" ember gondolkodása, agyműködése. Csináljatok rá két-három hurkot. Ha ekkor megpróbáljátok végigkövetni a fonalat, lesz néhány pont, amin többször is átmegy az ujjatok. Na ez szerintem az ő agyának működése, legalábbis szerintem. Többször ír le egy gondolatot, vagy egy-egy szót, emiatt nehezen követhető a kommunikációja.


De javítsd ki, kérdező, ha tévedek!


Véleményem szerint elég zavaró, ha valaki érthetetlenül fejezi ki magát, de ez nem tűnik akkora hátránynak, hogy komolyan aggódnod kellene. Aki így fog szeretni, az tényleg szeret. Aki ki akar használni, azokkal kell vigyáznod!


21F

2012. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem zavaró.Aki meg a betegsége miatt ítéli el,az ott dögöljön meg ahol van.
2012. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért nem kell leadni az igényekből, mert "beteg" vagy, nem kell rohadt fogú emberekkel együtt lenned, vagy olyanokkal, akik koszosak, csak azért, mert szerinted csak nekik kellesz, illetve ők beérik veled...


Nincs valami autistás csoport, ahol hozzád hasonlóakkal ismerkedhetnél? Te semmivel nem vagy kevesebb, mint a többi ember, de lehet, hogy közülük könnyebb lenne választani, és egymást is sokkal jobban megértenétek.


De emiatt semmiképp se gyere össze koszos, igénytelen, buta emberekkel, csak azért, mert mással nem sikerült rendesen megismerkednetek!!! Te is normális ember vagy, ezt tartsd szem előtt, csak azért ne gyere össze egy alkoholistával pl, hogy legyen valakid...

2012. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!