Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hangsúlyozom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hangsúlyozom, hogy lehet, hogy nem mer randizni mert kicsit molett? Mit csináljak? Vagy csak én vagyok naív és más a probléma forrása?

Figyelt kérdés

A hölgy valamilyen ápolóként dolgozik. Hajnalban kel,korán fekszik. Hajnalban és délután szokott pár sort írni. Nekem szimpatikus is,hogy nem az interneten lóg egész nap...

Bár egy internetes társkeresők találtam rá.Ahol szinte 0 információ volt fent róla.

Kedden volt szabadnapja,akkor szó volt egy vasárnapi randiról. (Ma szombat van) Csütörtökön utaltam a találkozóra ,figyelmen kívül hagyta. Ma hajnalban irt,válaszom vége az,volt hogy remélem holnap láthatom.

Közben egy másik társkereső oldalon,megtaláltam véletlenül. Az utóbbin ki van írva,hogy molett.

Ezen az oldalon 2 levelet kapott eddig amiből 2 olvasatlan.

Szerintetek a súlya miatt fél találkozni? Kevés de minőségi beszélgetésünk alapján úgy éreztem szimpatikus vagyok neki,párszor le is írta. Vagy másért tűnt el pont ma??

Nekem ha 120kg akkor is kellene..



2018. aug. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Miközben neked ő a one-and-only, neki minimum 30 másik férfi csapja a szelet, 0-24 órában. Szerintem el sem tudod képzelni, hány férfi nyomul minden egyes nőre a társkeresőkön.
2018. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnél vele találkozni, akkor szerintem ne add fel! Kérdezz rá hogy mi okozza a visszakozását a találkával kapcsolatban.
2018. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1es. Sejtem. Kb 40-50netes társkeresős randin vagyok túl,kb 10vicc kategória. 10 kölcsönös vonzalom lett, amiből 6kapcsolat. Ha kivonod 20-30nő hajtott el. Ennek 3/4e jobbat talált a nagy választékból.

Viszont akik kikosaraztak azok mind net függők,tehát napi 5 órát fent voltak.Ez a lány elég keveset...

#2ha szóba se áll velem. Ráírok veszteni valóm nincs elvileg.

2018. aug. 11. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem le akar csak koptatni. Nem olyan szégyenlősek nehogy azt hidd. Bár a molett csajoknál nincsen akkora sor, de így is van bőven lehetőségük társkeresőkön válogatni.
2018. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a súlya az ok.


Ha annyira szeretnéd hívd el mégegyszer randizni, ha azalól is kihátrál hagyd. Vagy csak szórakozik, vagy ő sem tudja mit akar igazából és csak jó csevegni néha valakivel.


Szakítás után én unaloműzésnek használtam a társkeresőket, de valójában senki nem fogott meg annyira, hogy találkozni is akarjak.

2018. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipikus női lekoptatás ez. Nem ír semmit, le se tojja a fejed ,nem reagál,és nem lelkesedik a találkozóért,kétnaponta odanyög egy mondatot. Egyszóval nem érdekled. Ha nincs meg a másik félben az a lelkesedés ami benned megvan akkor hagyni kell a francba.

Ja és molett nőkért is 100méteres sorok állnak a társkeresőkön.

2018. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy tiltás a részéről többet mond 1000szónál. 26évesen azt hittem érettebb.
2018. aug. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!