Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valakinek tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma 90 kérdése:

Van valakinek tapasztalatai azzal hogy a párja alapveto dolgokban hazudik?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy 2 éve leszünk együtt, abbol 1 éve egy háztartásban élünk. Sajnos többször rajta kaptam hogy alapvető dolgokban is hazudik. A dolog mostanában odáig fajult, hogy számomra idegen nőnek hazudott rólam olyasmiket, hogy már nem lakunk együtt 1 hónapja, nekem más pasim van. Nekem arról hazudott hogy mit beszéltek meg a barátjával. Találtam több beszélgetést nőkkel, ahol szexuális témákat boncolgatnak, képeket cseréltek. Sajnos a szerencsejáték is probléma, amit szintén letagad. Amikor szembesítem, akkor sajnálja és megígéri hogy többet nem fordul elő és hogy nem is érti miért csinálja. Nem tudom van-e valakinek tapasztalata ilyesmivel, vagy lehet-e betegségnek tituálni. Nem tudom mi tévő legyek, szeretnék neki segíteni, de félek hogy hülyére vesz és pontosan tudja mit csinál velem. Köszönök minden választ.

2018. júl. 30. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele együtt? Nem tisztel téged egyáltalán, és nem hinném, hogy meg fog változni, nem is akar.
2018. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hmm....szerintem az augusztus 20-an levo tűzijátékot, mar nem egyutt foglyatok karöltve nezni.
2018. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te magad írod, hogy alapvető dolgokban hazudik. Akkor mit akarsz ilyen valakitől?

Hazugságok, csalások, nők, szerencsejáték. Mi kellene még, hogy lásd amit látnod kéne?

Aztán jön a megbánás (ja, persze) mert ez mindig beválik és mehet minden tovább. Ha ilyen életre vágysz akkor csak folytasd...

2018. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak kényszeres hazudozók ők a teljesen reménytelen kategória. Pl az exem. A tied legalabb (?!) elnezest ker, igerget....az én exem még azt is letagadta amit ő irt másoknak és szembesítettem vele....mondván nem az van odairva amit látok!
2018. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésedben: hülyére vesz. Nem te vagy neki a nagy "Ő", és már keresi az utódodat. De amíg nem találja meg, te is jó vagy, "ha ló nincs, a szamár is jó" alapon. Ne pazarold rá az idődet. Őt már nem fogja megviselnj a szakításotok. Felkészült rá.
2018. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2es. Addig tanúlj meg írni. Fog+rag rag nem kezdődik ly-al.
2018. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt dolgom sajnos több ilyen lánnyal. Itt az a gond ,hogy a kapcsolatotok rovására hazudik. Megcsal érzelmileg ha testileg nem is. Szerencsejáték az függőség. De az,hogy letagad az szimpla megcsalás előkészülete.

Saját példák. Nem volt beteg szerintem a lány. Pasi külföldön,ő itthon. Amìg a pasi haza nem jött addig előadta,hogy egyedülálló,pasi hazajött,női baja miatt 2 napra hétvégén! orvoshoz kellett mennie Pestre. Lebukott,akkor azt mondta a pasival fog szakítani. Ez tudatos felépített volt.

Másik lány. Münchausen szindróma/mitománia. Ő elfelejtette mikor mit mondott. Alapvető dolgokban hazudott,ahol igazából a valóság jobb lett volna,mint a hazugság. Pl nagy baráti társasággal megy biliárdozni. Se barátok se biliárd tudás. Közös msn barátnővel: skizofrém magáról E/3ban beszélt. Betegség ami miatt napi 12 órát kell aludnia(Este 8ra haza kellett érnie 23 évesen. ) Egyszer volt jogsija aztán ment tanfolyamra pár hónap múlva. Hónapokig együtt élt egy pesti pasival,akire és a haverjára főzött. (Szűz volt és főzni se tudott,otthon gubbasztott).

2018. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!