Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg nők véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők véleménye érdekelne arról hogy milyen negatív tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés
Azzal kapcsolatban hogy itt megismerkedtek valakivel.
2018. márc. 6. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy nem is olyan nemű, mint amilyennek kiadta magát
2018. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem küldött fotot?
2018. márc. 6. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább nem teregetem más szennyesét.
2018. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Emberek nem csak magukról tudnak fotót küldeni ;)
2018. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A harmadik mondat után hanyagoltam a pasit. A beszélgetés második mondatában rá merészkedtem kérdezni hogy xy városban lakik e, mert előtte közölte a megyét ahol lakik. Válasz: "nem oda valósi vagyok, de mit érdekel az téged"?

Erre én: csak mert jártam már abban a városban. (Itt jött le hogy full bunkó)

2018. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még valami: ez volt az első és utolsó akinek itt visszaírtam!
2018. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem itt azért vannak finoman szólva is elmebetegek szabadon,ezért is tettem fel a kérdést.
2018. márc. 6. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Rám írt egy srác, hogy beszélgessünk mert szimpatikus vagyok neki a hozzászólásom alapján. Az elején mondta, hogy csak barátkozni szeretne, sokat is leveleztünk. Közben én ismerkedtem, össze is jöttem valakivel, ezt elújságoltam neki erre ő felszívódott :DD

A többiekről ne is beszéljünk. Volt aki két mondat után már eljött volna hozzám, volt aki magáról küldözgetett képet, hogy én megbízhatok benne, pedig megírtam az elején, hogy nem szeretnék itt ismerkedni, többen bizonyos perverziójukat szerették volna kiélni, a hab a tortán pedig a nemiszerves képek. Szóval befejeztem itt a levelezést, csak akkor írok vissza, ha valaki segítséget kér. A való életben barátkozom és ismerkedem, elég volt az internet... :D

2018. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rám is szoktak írni, soha nem válaszolok.

L/26

2018. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiirt egy srac egy kerdest, hogy nagyon maganyos es ettol mennyire rosszul erzi magat es nem is tud ismerkedni, mert visszafogott, felenk szemelyiseg. Irtam valaszt, hogy ha szeretne en szivesen beszelgetnek vele. Ramirt, a 2. kerdese az volt, hogy van-e kedvem camszexhez.
2018. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!