Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas éveimet kezdtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas éveimet kezdtem és nincs társam. Szerintetek, akik így vannak, mint én, mi oka van? Mindenki véleménye érdekel. Megtört a lelkem (valahigy így érzem)?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha konkrét személyre vagy kíváncsi, akkor miért nem magadtól kérdezed meg, hogy miért nem jött még neked össze a párkapcsolat?


Ne a másik érdekeljen már téged, könyörgöm. Neked mivel lesz attól jobb, ha olvasod másik szerencsétlen beszámolóját? Azzal meg fog oldódni a saját problémád is?

2018. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
De az ő véleménye érdekel! Ha nem válaszol, akkor válasz nélkül maradsz. Ennyi. És itt el is búcsúzom tőled, mert neked szakemberre van szükséged.
2018. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

"Gyökerek. Mar mondtam"


Biztosan lemaradtam valamiről, de átolvasva az összes választ (beleértve a te reakcióidat is), nem tudom kitalálni, mire gondolhatsz, amikor ezt írod. Kifejtenéd?

2018. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
😂 Jó titeket szívatni. Unatkoztam.
2018. júl. 30. 16:22
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Remélem, ezt még kamatostul visszakapod mástól, kérdező.
2018. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Akinek az a legjobb szórakozása, hogy kitalált kérdéseket ír ki a GYK-ra, annak nagyon sivár lehet az élete, ne kívánjunk neki rosszat!
2018. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ismerd meg magad.

Én:

-alig mozdulok ki

-nem szeretem a tömeget

-öltözködésem egyhangú

-pénzorientált vagyok, kissé zsugori

-nem sportolok semmit

-nincs hobbim

-unalmasnak tartom magam

-nincsenek haverjaim akikkel eljárhatnék ide oda, de az első és második pont ezt a dolgot elvetné.


Ha előre gondolkodunk akkor ezt egy nő nehezen tolerálná. Független attól, hogy jól keresnék. Mondjuk kialakulna valami, de meddig tartana ez? 1-2 évig?

Plusz ott van a kapcsolatban szült feszültség, hogy "változzak meg" vagy "változz meg".

Az utcán megnézem a csajokat egy pillanatra fejben mindig elképzelem ezzel-meg azzal milyen lenne, de úgy sem fogok tenni az ügyért semmit. Megnyugvásként a pénz boldogítana, környezetváltozás meg egy realisztikus kb 150cm magas szilikon szexbaba. :D

Hámozd ki a helyzeted előnyeit. Nem mondom, hogy hitesd el magaddal, mert ez így van. Kb hány kapcsolat dől be. Te az ezzel járó negatív hatást és az utóhatást elkerülöd. Csak élsz, mint hal a vízben és senki nem baxogat.

Szóval neked is azt tanácsolom, keress jól, és élj nagy lábon, legyél sikeres. A nőket felejtsd el.

2018. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2018. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
😂
2018. júl. 30. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!