Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas éveimet kezdtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas éveimet kezdtem és nincs társam. Szerintetek, akik így vannak, mint én, mi oka van? Mindenki véleménye érdekel. Megtört a lelkem (valahigy így érzem)?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

Akinek meg van/volt törve a lelke, az nem fedi fel, és nem nyit róla kérdést:)

Ezt maximum azok teszik így, akiknek ez jól hangzik, olyan kis szépen, de valójában sosem volt benne részük, és fogalmuk nincs mi is ez, és hogy zajlik.


Tudtad? Sosem jó utánozni más embert, mert mindig mindenből a legjobb az eredeti.

2018. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
És mi az oka annak, hogy egyedül vagy 30 évesen? Ne a másikkal foglalkozz, hanem csakis saját magaddal, a saját életedet tedd rendbe! Ne sajnáltasd magad, azzal úgyse mész semmire. Foglalkozz önismerettel, ismerkedj tovább.
2018. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

Honnan a halálból tudjuk, ha nem írsz amgadról semmit? Lehet egy pár oka. Például:

- ronda vagy

- mozgássérült vagy

- erősen befeléforduló személyiség vagy

- náci gondolatokat fogalmazol meg az első randin.

2018. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pff!

1.Válogatós voltál, és most várogató lettél.

2.Lefoglalt a karrier.

3.Csalódtál régen, nem dolgoztad fel, és ezért nem voltál képes egy nőt találni.

4.Az exedet kerested minden nőben.

5.Az anyádat feldícsérted minden nőnek.

6.Olyan lányokkal kezdtél ki, akiknek túl szentimentális vagy, ettől megijedtek.


Elemezd szerre mindegyik lehetőséget.

2018. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1esnek igaza van. Egy konkret szemely valasza erdekel
2018. júl. 30. 15:58
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Az ok, a nok igazsagtalansaga. Ez van. Nem tudsz mit tenni ezellen. Ez a vilag 2018-ban.
2018. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
#5 Akkor miért fárasztod az oldal összes látogatóját? Keresd meg azt a konkrét személyt, és kérdezd őt!
2018. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem valaszol, te.. Szerencsétlen
2018. júl. 30. 16:06
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

"Egy konkret szemely valasza erdekel"


Akkor miért nem kérdezed meg az illetőt face to face?

2018. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Gyökerek. Mar mondtam
2018. júl. 30. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!