Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez azt jelenti hogy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy negatív véleménye van rólam?

Figyelt kérdés
Még régebbem amikor bepróbálkoztam egy lánybarátnál akkor visszautasított és azóta nem áll szóba velem. Ez már több hónapja történt. Több kísérlet is történt hogy visszaszerezzem mint barátot de annyira szélmalomharcnak tűnt hogy feladtam. Tegnap megkerestem és elmondtam hogy elfogadom hogy nem akar többé a barátom lenni. Elköszönésnél megkérdeztem hogy most hogy nem beszélünk többé mondja el hogy mi a véleménye rólam. Erre csak azt mondta hogy erre nem tudna őszintén felelni.
2018. máj. 30. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez azt jelenti, hogy gyáva, mert nem meri felvállalni a véleményét nyíltan és egyenesen, ezért inkább kikerüli a válaszadást.Ez sok embernél megfigyelhető.
2018. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez azt jelenti, hogy fogadd el a helyzetet és ne keresd többé.

Teljesen mindegy, hogy mi az indok vagy ki volt a hibás. Nem erőszakolhatod ki a szimpátiáját vagy az őszinte véleményét.

Mivel többet nem találkoztok irreleváns, hogy mit gondol rólad.

Zárd le, lépj tovább.

2018. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hari, de nekem sem lenne jo velemenyem olyan haverrol, aki tobbszor(!) beprobalkozik.
2018. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 1x próbalkoztam be nála.

Mikor mondta hogy nem érez többet, elfogadtam. De utánna már barátkozni sem akart.

2018. máj. 30. 13:53
 5/10 A kérdező kommentje:
#3
2018. máj. 30. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Bakker öreg, hogy tudsz magadból ekkora hülyét csinálni? Most komolyan...


Egyrészt lánybarátnál NEM próbálkozunk be. Ha a haverod, nyilván nem akar többet. Ha bepróbálkoztál és kikosarazott, ott az egészet feltetted a mérlegre, úgy döntött, hogy nem és ezáltal azt is vállaltad, hogy akkor kalap-kabát.

Teljesen evidens, hogy ha ezek után a "legyünk mégis barátok" hülyeséggel jössz, akkor titokban tovább reménykedsz. Nyilván nem tud már haverként tekinteni rád, miután látta, hogy többet látsz bele.

A hülye itt te vagy, hogy nem értesz a nemből. Ráadásul érzelmi intelligenciád sincs túl sok ezek szerint, hiszen teljesen értetlenül állsz a dolgok előtt.


Nyilván kb egy szánalmas pincsikutyának gondol, aki csak epekedve fut utána, kapaszkodva minden apró fogódzóba. Ez rohadt visszataszító tud lenni. Gondold bele magad a helyzetbe...

2018. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Sulin belül akartam barátnőt keresni. Ő tetszett meg...ez van.


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat. Ez az utolsó év ezt a pár napot csak kibírom hogy minden nap látnom kell.

2018. máj. 30. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#6

Szerintem nem túl elegáns olyanba belerúgni aki már a földön van.

2018. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Ez azt jelenti, hogy a töke tele van a nyomulásoddal es hogy a férfiak mindenbe belelátnak dolgokat és nem lehet velük barátkozni, mert mindig az a vége, hogy nyomulni fogtok.

23/N

2018. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:14

Te aztán jó nagy tahó vagy, gratulálok!

Igen, a kérdező értetlenül áll a dolgok előtt mert nincs ebben a témában még tapasztalata. Az állításod hogy nincsen érzelmi intelligenciája az marhaság. Max naívnak mondanám a kérdezőt.

Te pedig szállj le a magas lóról mert tuti hogy te is hibáztál már életedben.

2018. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!