Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú nem néz ki egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem néz ki egyáltalán jól, sőt inkább azt lehetne mondani, hogy rosszul, és belsőre sem éppen egy leányálom, attól még lehet szép és normális barátnője?

Figyelt kérdés
A kérdés nem feltétlenül csak rólam szól, hanem úgy általánosságban kérdezem, bár tény, hogy rám is igaz a leírás, mielőtt ezt valaki megkérdezné.

2018. júl. 28. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de annak a lánynak tuti nincs semmi önbecsülése.
2018. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#8: próbálok én csiszolni, de lehetetlen, ha rossz géneket, rossz természetet örököl az ember a családjából. Mintha minden rossz, ami a felmenőkben volt így egyenként, bennem összegződött, sőt hatványozódott volna. Hogyan tudnék akkor csiszolni magamon?
2018. júl. 28. 19:23
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

#12


Olvasd el Louise L. Hay és Csernus Imre könyveit. Tanulj belőlük.

2018. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre is pocsék, és nem is intelligens/humoros/jószívű, akkor elég valószínűtlen, hogy bármilyen nővel összejöjjön, nem hogy egy kívánatossal. Ha van pénze, akkor esetleg meg tud fogni egy golddiggert, aki talán még jól is néz ki, de ennyi.
2018. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Minden lehetséges, még az is, hogy nő nővel járjon. Van, aki egy vasútállomáshoz ment feleségül, szóval biztos lesz valaki, akinek egy nála jóval szarabb ember kell.


De most komolyan, ha valaki tudja, hogy egy darab szar, de maga mellé főnyereményt akar, akkor mi a fäszomra vár? Miért nem képes növelni az esélyeit azzal, hogy felnő az ideálja szintjére és miért várja, hogy megszánják? Ez annyira undorító...

2018. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15: persze, lehet fejlődni is akár, de egy darab szarból elég nehéz más anyagot létrehozni, ami nem egy darab szar.

Ebben szerintem egyetértünk. Ha valaki alapvetően magyon rossz, abból nehéz értékelhető eredményt kihozni.


Ahogy például ha egy anyagnak nem előnyösek a fizikai és kémiai tulajdonságai, például inert a leggyakoribb reagensekre nézve, akkor nehéz belőle új anyagot szintetizálni.


Egyébként sem beszélt itt senki szánalomról, a kérdés arról szól, hogy lehetséges-e, hogy egy szardarabnak, ahogy te hívod az adott embertársadat, ami szerintem nem szép dolog, legyen egy nagyon jó barátnője. Csupán elméleti fejtegetés. Nem mondtam még azt sem, hogy az illető akar is ilyet.


A 14-es remekül leírta a lényeget. Pénzt kell szerezni, aztán úgy még lehet esély, másképpen nem igazán. Ez például egy értelmes válasz, ilyenekre gondoltam.

2018. júl. 28. 21:06
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha jó a dumád, akkor nagy baj már nem lehet. Valaki a Berlini falhoz ment feleségül. Aztán az még beszélni se tud. :D
2018. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
XD Hát innen nézve nem is reménytelen a helyzet, igazad van. :D :D
2018. júl. 28. 21:50
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy neked elnézzék a hibáidat (külsőleg belsőleg), akkor te miért nem tudod ezt megtenni a lánnyal? Miért a külső a legfontosabb tulajdonság számodra, ha te pont jól tudod, hogy nem akarod, hogy ez számítson a kapcsolatban (mert te sem vagy szép)?

Sosem értettem ezeket az elvárásokat.

2018. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak legyen pénzed és egzisztenciád, más úgyse számít.
2018. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!