Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális nőt?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megértését.
2018. júl. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén összejön a két 'normális'. Pacsi #1-es :)
2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy nő csak ismerkedni akar rohanás nélkül akkor vagy talonban akar tartani amíg biztosan nem jön jobb vagy nem akar semmit.

Tényleg ez kell neked?

2018. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
normalisno.hu
2018. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi... Te se itt.
2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok rohanós, de azt sosem tudtam megérteni, mi a tökömre akarnak egyesek várakozni. Tetszem neki? Kellek neki? Szimpi vagyok? Akkor csináljuk, ami jólesik. Megismerni a másikat egy élet is kevés, nálam egyszerűen nonszensz ez a "ne rohanj, ismerj meg" duma. Nem rohanok, csak másképp szoktam ismerkedni és nem fogok ücsörögni meg beszélgetni 2 méter távolságban az első 30 randin, csak azért, mert valakinek az van a kis buksijában, hogy semmiféle intimitás és spontaneitás nem megengedett, amíg nem hallgattuk meg egymás élettörténetét és interjúztattuk egymást halálra.


N

2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, az általad említett normális mők hamar elkelnek:)
2018. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik ide írnak nők egyik se teljesen "normális". :)
2018. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!