Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak szerint az a normális, ha megdghat az első vagy második randinkon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hónapban volt 5 randim 5 különböző pasival és kivétel nélkül mind ilyen rövid időn belül az ágyába akart citálni. Ezért nem találkoztam velük már legközelebb. Én nem tartom ezt normális dolognak. Nem öltözöm kihívóan, általában szolidan nézek ki, bár állítólag nagyon természetes és szép nő vagyok. Szerintem csak átlagos.. De ez most lényegtelen. Viszont ezek a dolgok nekem annyira nem tetszenek, annyira korainak érzem, hogy most megint tök elment a kedvem a randitól és ismét felhagytam vele. Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy mind kifogom az ilyen pasasokat? Vagy ekkorát változott a világ és lemaradtam a szoftverfrissítésnél?

2018. júl. 23. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi... Nem csak te maradtál le. Gyakorlatilag én is ezt tapasztaltam a randizós időszakomban. Nagyot fordult a világ...
2018. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak rossz pasikat fogtál ki.

Lesz olyan aki nem akar rögtön ágyba cipelni vagy ha akar is, akkor is várni fog és nem ezzel támad azonnal.

2018. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
3 randim volt egynél se nyomultam nekem se lett 2. randim egyikből se 25f
2018. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A párkapcsolatok kategóriában pont ma olvastam egy kérdést, ahol a pasi hisztériás rohamot kapott és kiábrándult a nőből azért, mert lefeküdt vele az első randin... Szomorú, hogy sokan még felnőttként sem képesek megfogalmazni magukban, hogy mit szeretnének pontosan és aszerint cselekedni.
2018. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos nem vagy egyedül. A legtöbb esetben én is ezt tapasztalom, hogy már az első 1-2 randin az ágyba akarnak vinni. Ez elég kiábrándító tud lenni.
2018. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne add fel. Mi is különbözőek vagyunk. Nem nyomul mindenki ilyen durván. Van aki elég visszafogott, lehet túlságosan is.
2018. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Azért az jelent valamit, hogy ötször ugyanabba a cipőbe léptél. Ezen érdemes lenne elgondolkoznod. Nem adok ötleteket, mert az már rólam szólna, viszont biztosíthatlak, bőven van olyan fiú aki nem ilyen sürgetős. Nekem kifejezetten sok lánnyal volt már dolgom, de egyikkel sem erőltettem.
2018. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Rossz típusú pasikkal ismerkedsz. Inkább azon gondolkodj el, hogy miért botlol mindig ilyen típusú férfiakba. Én egyszer randiztam egy nagyon okos, extrém szép lánnyal, akinek tényleg olyan külseje volt, ami ritka mint a fehér holló. Állítása szerint o meg sohasem találkozott ilyen pasival, akik ágyba akarja vinni az első vagy második randin ... Egyszerűen azért, mert az ismerkedés elején már eltudja szűrni, hogy ki az akinek csak arra kell, figyeli a jeleket, így ilyen férfiakkal nem is ismerkedik. Szóval gondolkodj el azon h miért van ez
2018. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nem erre szoktam helyezni a hangsúlyt, nem e körül forog az életem:) 40F


Hány éves vagy? :)

2018. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Ne add fel emiatt és ne általánosíts. Nem minden férfi ilyen.


Azt nem tudom, hogy mennyire lehetséges minden esetben kiszűrni az ilyen férfiakat, de volt már rá sok példa, hogy sikerült kiszúrnom és figyeltem a “jelekre”, sok férfin érződik, hogy komolyan vehetetlen.

2018. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!