Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak szerint az a normális, ha megdghat az első vagy második randinkon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hónapban volt 5 randim 5 különböző pasival és kivétel nélkül mind ilyen rövid időn belül az ágyába akart citálni. Ezért nem találkoztam velük már legközelebb. Én nem tartom ezt normális dolognak. Nem öltözöm kihívóan, általában szolidan nézek ki, bár állítólag nagyon természetes és szép nő vagyok. Szerintem csak átlagos.. De ez most lényegtelen. Viszont ezek a dolgok nekem annyira nem tetszenek, annyira korainak érzem, hogy most megint tök elment a kedvem a randitól és ismét felhagytam vele. Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy mind kifogom az ilyen pasasokat? Vagy ekkorát változott a világ és lemaradtam a szoftverfrissítésnél?

2018. júl. 23. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hol ismerkedsz?:D

Pl. Nekem volt olyan problémám, hogy Tinderen ismerkedtem xD aztán az tudatosult bennem, hogy a pasiknak java része úgy gondolkodik, hogy “tinderen csak szexre való nők vannak”, ezt feltételezik bárkiről, aki tindert használ. Emiatt aztán töröltem az app-ot.

Nem lehetséges, hogy neked is hasonló a gondod?

2018. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt tapasztalom... És azok a legrosszabbak, akik úgy indítanak, hogy ők nem "olyanok", de 20 perc múlva kiderül, hogy mégis csak...

Nincs kivétel, csak van, aki még saját magának sem vallja be.

És hogy miért ilyenek? Mert a férfiaknak előbb ki kell próbálniuk azt, amit végül megtartanak. Ez van...

2018. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok nő hagyja. Figyu, televagyunk kuurvákkal, iszonyat sok retek ribnc van és most az első randin szexelés a legkevesebb. A férfiak mindent megkapnak a töviganáltól a gumi nélküli szexen át a gruppenig.


Aki normális, az meg ellenállhat, én is azt teszem, mert ezeket egyszerűen nem viseli el a gyomrom, de tudnia kell, hogy simán lesz kereslet a kérésre és sajnos a legtöbb esetben már egyenesen prűdnek számít az, aki nem "próbálja ki" a másikat az első pár randik egyikén. Nem veled van a baj semmiképp, csak egyszerűen más a trend. És az emberek nem tepernek sokat, ha van könnyebb út.

2018. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem meg nem minden pasi akar lefektetni téged az első vagy második randi után.Viszont az is igaz,hogy vannak bizony könnyűvérű csajok,akiket le lehet fektetni első,vagy akár második randin is.Nekem volt olyan barátnőm,akivel konkrétan úgy alakult a helyzet,hogy első randin házibuliban lefeküdtünk aztán komoly kapcsolat is lett belőle,pedig én akkoriban azt hittem,hogy az a csaj csak egyéjszakás kalandot akar.Fellángolás volt,azért történt meg ilyesmi.Ettől függetlenül az a véleményem erről,hogy ez sem túl jó dolog.Nálad viszont más a helyzet,eddig lehet túl nyomulós pasikat fogtál ki.Van ilyen is...
2018. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Voltaképpen nincs semmi meglepő a sztoriban. Nyilván a rengeteg kezdeményező közül kimazsoláztad azokat akikkel baró kézenfogva vonulni a bulinegyedben. Csakugye ezek tudják is magukról hogy odavannak értük a nők szóval nem fognak köröket futni hanem terpesztést várnak Ga már meg méltóztattak mozdulni. Tehát a kifogásolható jellem igencsak korrelál a dögösséggel. Ez nem úgy van hogy kifogom a legjóképűbbet és vagy nagy az arca átvitt értelemben vagy belsőre is tökéletes.
2020. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!