Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék normális barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sosem volt még normális kapcsolatom. És már egyre jobban zavar ez, leginkább 1-2 éve kezdett ez zavarni.

Nem járok szórakozó helyekre, pedig ott elvileg lehetne ismerkedni, bár én normális kapcsolatot szeretnék. Máshol meg hol lehet ismerkedni?

Itt a gyakorin sokszor olvasom hogy panaszkodnak a lányok, hogy nem tudnak normális fiút találni, mert csak a teste kell neki, stb. Én nem ilyen vagyok, és hosszú távra szeretnék barátnőt. Nem iszom alkoholt, nem cigizek, nem drogozok. Lehet hogy ez a baj???


Jó az igaz, hogy nem vagyok valami társasági ember, és valószínüleg emiatt is nehéz barátnőt találnom, meg hát persze nem vagyok nagyon jóképű...


Szerintetek hol tudnék ismerkedni?


Üdv

21F

Bp.


2018. júl. 26. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Mindenhol, kiveve Budapesten. Itt nagyon elfajzottak a nok. Inkabb vidéken van tobb esélyed nornalis lanyt talalni. Nagyvárosban semmiképpen.
2018. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őket már elrabolták a földönkívüliek.
2018. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen olyan zenekar, akiket kedvelsz és elmennél a koncertjükre? Hasonló zenei érdeklődés alapján is lehet ismerkedni.
2018. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Akik panaszkodnak azokra ne hallgass, mert csak mondják magukról h normálisak, közben olyan defektjük van amit nem lehet elviselni hosszú távon.

Normális nőt meg ne keress mert nincsenek :D Max kevésbé rosszak, akik csinosak, szépek.

2018. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek régebben is ilyen nehéz volt párt találni?
2018. júl. 26. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen még net sem vót.


Mondom, mi koncertekre jártunk. Meg különböző eseményekre. Bár én sem szerettem emberek közé járni.

2018. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Én is Budapesten élek, és vidéki vagyok. Sokszor megkaptam, hogy ez érződik is. Mintha másképp gondolkodnék, nem tudom. Szóval lehet Budapesten is ismerkedni, bele lehet itt is szaladni akár vidéki lányokba is :) ;)


Viccet félretéve, szerintem akárhol lehet ismerkedni, de ha pontosan meg tudod fogalmazni, milyen lányt keresel, jobbak az esélyeid. Tudd, mit akarsz!

2018. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!