Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek! Nektek mik a prioritásaitok párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabbak egy nőben? (igazából mindegyik nem gyökér, nem tapló, nem troll kommentet zöldezni fogok, mert hasznosnak hasznos még akkor is, ha én személy szerint nem értek egyet valakivel, szóval ne szégyelljétek!)

Jó lenne, ha írnátok olyan 5-10 szempontot, rangsorolva, hogy melyik mennyire ér, lehet külső-belső tulajdonság vagy pl egyéb (pénz, szociális státusz, valamilyen készség, pl tudjon vezetni is ér).

És ha megtennétek, akkor egy kornak örülnék mellé, hiszen nem mindegy, hogy egy 19 éves vagy egy 39 éves emberről beszélünk (bár igazából mindkét korosztályra kíváncsi vagyok :D).

És mondjuk, ha mellé még megemlítenétek a legjobb 1-3 tulajdonságotokat, amivel a legtöbb sikert értétek el társkeresés terén, vagy amire ti a legbüszkébbek vagytok, akkor azt se szégyelljétek, szívesen fogadom! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, szép napot mindenkinek. :)



2018. júl. 25. 23:34
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Kedves #27!


Huh, ez aztán a lista. :D

Mondjuk elég nehéz lesz ilyen embert találni, pláne olyat, aki veled is kompatibilis, te is tetszel neki, stb... de sok sikert hozzá. :)

2018. aug. 19. 13:48
 42/48 A kérdező kommentje:

Kedves #28!


Hát nem tudom, te hol élsz, de én nem vagyok a szolgád.

2018. aug. 19. 16:59
 43/48 A kérdező kommentje:

Kedves #32!


Köszönöm a választ! :) (valójában ezek sem elrugaszkodott elképzelések :D)

2018. aug. 19. 19:15
 44/48 A kérdező kommentje:

Kedves #33!


Köszönöm a kiegészítést.

2018. aug. 19. 21:27
 45/48 A kérdező kommentje:

Kedves #34!


De a személyiségben mi? :)

2018. aug. 19. 21:28
 46/48 A kérdező kommentje:

Kedves #35!


Ezt mire alapozod?

2018. aug. 19. 21:29
 47/48 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megmagyarázni. Teljesen érzelmi alapon működik nálam.
2018. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Kedves #47!


Hát, átérezni nem tudom, én totál más vagyok ebből a szempontból. :D De igen, ez is egy vélemény, és köszi, hogy írtál, mert nyilván van ilyen is, ez is egy élhető stratégia.

2018. aug. 30. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!