Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek! Nektek mik a prioritásaitok párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabbak egy nőben? (igazából mindegyik nem gyökér, nem tapló, nem troll kommentet zöldezni fogok, mert hasznosnak hasznos még akkor is, ha én személy szerint nem értek egyet valakivel, szóval ne szégyelljétek!)

Jó lenne, ha írnátok olyan 5-10 szempontot, rangsorolva, hogy melyik mennyire ér, lehet külső-belső tulajdonság vagy pl egyéb (pénz, szociális státusz, valamilyen készség, pl tudjon vezetni is ér).

És ha megtennétek, akkor egy kornak örülnék mellé, hiszen nem mindegy, hogy egy 19 éves vagy egy 39 éves emberről beszélünk (bár igazából mindkét korosztályra kíváncsi vagyok :D).

És mondjuk, ha mellé még megemlítenétek a legjobb 1-3 tulajdonságotokat, amivel a legtöbb sikert értétek el társkeresés terén, vagy amire ti a legbüszkébbek vagytok, akkor azt se szégyelljétek, szívesen fogadom! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, szép napot mindenkinek. :)



2018. júl. 25. 23:34
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, néhány kérdésed már olvastam (plusz válaszoltam is) és egy tanácsom van: dobd el a francba ezt a görcsös tudatosságot, próbáld elengedni magad és az ösztöneidre hagyatkozni!
2018. júl. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
93%

Külső tulajdonságokat nem fejteném különösebben ki, mert nem látom értelmét. Lehet itt fejtegetni, hogy kinek milyen lány jön be, de egyáltalán nem biztos, hogy egy a leíráshoz hasonló lány tetszeni fog, mert az összkép számít és a kisugárzás. Nekem például konkretizálás nélkül a szolídabb és visszafogottabb külsejű lányok szoktak tetszeni.


Belső tulajdonságokat is feleslegesnek tartom különösebben kifejteni.. Itt is úgy gondolom, hogy az összkép számít, illetve valamit az, hogy mennyire tudtok kijönni egymással és mennyire alakulnak ki az érzelmek. Természetesen vannak olyan tulajdonságok, vagy érzelmek amiket egyértelműen be lehet kategorizálni, hogy rossz vagy jó, de.. minek.. Ki akarna olyan lánnyal vagy olyan férfival járni, aki önző, bunkó, beképzelt vagy csak szimplán rosszindulatú. Szimpatikus tulajdonságok esetén általában mindenki olyanokat mond, hogy legyen a másik kedves, önzetlen, szerethető, segítőkész, intelligens és társai. Ez mind szép és jó, de egyáltalán nem biztos az, hogyha egy ilyen személlyel találkozol akkor majd számodra is ezen tulajdonságait fogja mutatni. Mindenki volt már önző, mindenki volt már bunkó. Úgy gondolom, hogy a jó és a rossz tulajdonságaink kiegyenlítik egymást még akkor is, ha ez ilyen klisés dolognak hangzik. Senki se jó és senki sem csak rossz..


Nem igazán tudok jó dolgokat megemlíteni magamról, mert nincsenek különleges jó tulajdonságaim. Szoktam-e másoknak segíteni, ha tudok? Igen, sokszor próbálok tenni jó dolgokat, de ezt nem gondolnám különlegesnek, mert alap kellene, hogy legyen. Én alapvetően próbálok úgy viselkedni, hogy tükörbe tudjak nézni, még ha üresnek is érzem magam és egyáltalán nem szeretek olyan érzelmeket vagy olyan dolgokat kinyilvánítani/tenni amit más elvárna.


Huszas éveim közepén vagyok.


U.I:


"20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel."


Ezt merőben feleslegesnek gondolom, mert ne másnak akarj megfelelni és ne akarj olyan lenni amit a piac igényel. Magadnak felelj meg első sorban és olyan legyél amit helyesnek gondolsz. Ne pedig olyan amit más elvárna.

2018. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
33%

Na, például máris kaptál egy érdekes eredményt: vannak, akik nem is értik a szempontjaid, a gondolkodásod, ők maguk lusták hozzá, és csak ilyen "ahogy esik úgy puffan"-módon élnek bele a vakvilágba. Nem hiszem, hogy egy ilyen típussal értelmes jövőd lehetne pl. De max majd leteszteled ha gondolod :D

Esetleg este gépről írok többet, ha lesz kedvem :D


26F

2018. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Legyen legalább 30 tizedesjegy pontossággal egy irracionális szám.
2018. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 peca1000 ***** válasza:
55%

Ne legyen káros szenvedélye.


Se túl kövér, se túl sovány.


Műnő se legyen, viszont ápolt, normálisan öltözködő igen.


Pécsi vagy környéken élő.


Magasság: min. 160 max 180 cm, kor min. 35 max. 42 év.


Legyen munkahelye min. szakmunkás bizonyítványa.


Én ffi 41 éves, házas


Jó tulajdonság: humoros, ápolt, nem verem az asszonyt, még köszönök is neki :)

2018. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Kedves #2!


Igyekeznék nem elkövetni hibákat, mert elég kevés időm van sajnos. Halottnak tűnő dolgokba meg inkább nem mennék bele, mások lelkét sem szeretném tönkrevágni (bár gondolom neked sem ez volt a célod). Általánosságban elmondható, hogy nagyon logikus alapon működöm. :)

Köszönöm a szempontokat, nagyon hasznos volt a kommented! :D

2018. júl. 26. 12:12
 17/48 anonim ***** válasza:
32%
A szerelemben nincs logika kérdező. Sutba dobhatsz minden elvet, ha jön valaki, aki az ideálod, elképzelésed szöges ellentéte és beleszeretsz mocskosul. 🙂
2018. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Kedves #3!


Köszönöm a listádat! :) Igazából amit elvársz, nagyrészt alap dolog, de nagyon köszi, kiindulásnak ez remek lesz. :D

2018. júl. 26. 15:48
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
# 17: Ez csak akkor történik meg, ha magadat és az elképzelésedet nem ismered elég jól, vagy azt az illetőt, akibe beleszerettél, és szenvedsz a rossz kapcsolatban. ¯\_(ツ)_/¯
2018. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Kedves #5!


Igen, tudom, hogy nem excel sheet. :D

Igen, ezekre voltam kíváncsi (talpraesett, meg a többi, amit írtál), köszi. :)

Az is tök érthető, ha neked ennyire változik, dob meglepő dolgokat az élet, és ezekre te nem úgy reagálsz, ahogy gondolnád.

A többi meg érthető, köszi a választ. :D

2018. júl. 26. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!