Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek! Nektek mik a prioritásaitok párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabbak egy nőben? (igazából mindegyik nem gyökér, nem tapló, nem troll kommentet zöldezni fogok, mert hasznosnak hasznos még akkor is, ha én személy szerint nem értek egyet valakivel, szóval ne szégyelljétek!)

Jó lenne, ha írnátok olyan 5-10 szempontot, rangsorolva, hogy melyik mennyire ér, lehet külső-belső tulajdonság vagy pl egyéb (pénz, szociális státusz, valamilyen készség, pl tudjon vezetni is ér).

És ha megtennétek, akkor egy kornak örülnék mellé, hiszen nem mindegy, hogy egy 19 éves vagy egy 39 éves emberről beszélünk (bár igazából mindkét korosztályra kíváncsi vagyok :D).

És mondjuk, ha mellé még megemlítenétek a legjobb 1-3 tulajdonságotokat, amivel a legtöbb sikert értétek el társkeresés terén, vagy amire ti a legbüszkébbek vagytok, akkor azt se szégyelljétek, szívesen fogadom! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, szép napot mindenkinek. :)



2018. júl. 25. 23:34
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Kedves #13!


Hát, igen, azzal valóban nehéz azonosulnom, hogy "nem számít semmi, ha megtetszik valaki", én nagyon nem így működöm. :D De hát vannak ilyen emberek is, ők sem feltétlenül rosszak, vagy rossz a technikájuk, csak mások, és valószínűleg nem egymást keressük ilyen szempontból. Nincs ezzel semmi baj, mert már az elején ki lehet zárni kvázi egymást és több idő marad olyanokra, akikkel mindkettőnknek egyezik az értékrendje.

2018. aug. 14. 11:09
 32/48 anonim ***** válasza:
51%

Külső ideál:


167-8 és a feletti magasság

Természetes megjelenés, kisugárzás

(Kiütést kapok a műmelltől, műszájtól, műkörömtől, műszempillától, póthajtól, piercingtől, fültágítótól, fülbevalótól, tonnányi nyaklánctól / karkötőtől, bokalánctól, deréklánctól, eszterlánctól.)


Belsőleg:


Legyen önmaga. Persze megvan hogy milyet szeretek, de mivel a legfontosabb hogy legyen önmaga, fölösleges leírni a többit, hiszen értelmetlen lenne emiatt máshogy viselkedned, mivel nem lennél önmagad. :)

2018. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
51%
34/f
2018. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
69%

Két elme szerelemre hangolódik egymás felé, összedolgoznak.

Személyiség számít.

2018. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
51%
#34 Nagyon sokat kell még tanulnod! :(
2018. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Kedves #14!


Oké, ez troll volt, de tetszett. :D

2018. aug. 14. 17:48
 37/48 A kérdező kommentje:

Kedves #15!


Köszönöm neked is. :) (nem vársz el amúgy szerintem túl sokat, ez mind tök reális :D)

2018. aug. 18. 11:52
 38/48 A kérdező kommentje:

Kedves #17!


Ez igaz lenne, ha ösztönlény lennék, és mondjuk az alapján tetszene meg valaki, hogy hogyan néz ki. :D Nálam pl nem ez a helyzet, nem volt még olyan ember, aki levett volna azzal a lábamról, hogy "úristen de helyes/izmos/akármi".

Egyébként meg nem feltétlenül szerelemről beszéltem, párválasztási preferenciákról. Kétlem, hogy amikor pl valaki húsz percet beszél valakivel, és mondjuk ebből le tudja szűrni, hogy passzolnak-e, akkor az az ember szerelmes lenne. Szerintem ez a dolog hosszú időbe telik, az alatt meg megismered az embert.

Amúgy nem hinném, hogy én egyáltalán szerelmes lennék valaha, én ahhoz túl logikus vagyok, és nagyon nem érzelmi alapon működöm. Ha mégis, akkor az tuti, hogy hosszú időbe telne. Nagyon kevés ember iránt érzek konkrétan bármit is (ideiglenes haragon, meg egyéb könnyen jövő-múló érzelmeken kívül), és nem azért, mert nincsenek barátaim pl (vannak, elég sok is).

De hát akkor a te elméleted szerint én beleszeretnék egy buta, koszos, igénytelen, dohányzó-alkoholista, munkanélküli, börtönviselt 30 feletti emberbe? (20 éves vagyok, nekem a 30 már nagyon sok lenne) Hát kezdjük ott, hogy a buta embereket nem is bírom elviselni, hamar otthagyom a társaságukat, vagy ha erre nincs közvetlen lehetőségem, akkor legközelebb nem megyek oda hozzájuk. Ha nem beszélünk, úgy elég nehéz lenne beleszeretni valakibe szerintem :D Az max felszínes vonzalom lehetne, olyat meg nem szoktam érezni. :D

De azért köszi a választ, erre is zöldet adtam, mert ez is egy vélemény :)

2018. aug. 18. 14:35
 39/48 A kérdező kommentje:

Kedves #19!


Igen, ezzel én is csak egyet tudok érteni.

2018. aug. 18. 23:44
 40/48 A kérdező kommentje:

Kedves #24!


Nem.

2018. aug. 19. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!