Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek! Nektek mik a prioritásaitok párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabbak egy nőben? (igazából mindegyik nem gyökér, nem tapló, nem troll kommentet zöldezni fogok, mert hasznosnak hasznos még akkor is, ha én személy szerint nem értek egyet valakivel, szóval ne szégyelljétek!)

Jó lenne, ha írnátok olyan 5-10 szempontot, rangsorolva, hogy melyik mennyire ér, lehet külső-belső tulajdonság vagy pl egyéb (pénz, szociális státusz, valamilyen készség, pl tudjon vezetni is ér).

És ha megtennétek, akkor egy kornak örülnék mellé, hiszen nem mindegy, hogy egy 19 éves vagy egy 39 éves emberről beszélünk (bár igazából mindkét korosztályra kíváncsi vagyok :D).

És mondjuk, ha mellé még megemlítenétek a legjobb 1-3 tulajdonságotokat, amivel a legtöbb sikert értétek el társkeresés terén, vagy amire ti a legbüszkébbek vagytok, akkor azt se szégyelljétek, szívesen fogadom! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, szép napot mindenkinek. :)



2018. júl. 25. 23:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%

Semmi.

Nem egy gép vagyok, aki osztályoz és kategorizálja az emberi lényeket. Nincs semmilyen szempontlistám.

Konkrétan teszek rá, hogy milyen hibái vannak annak, aki megtetszik. Kinek nincsenek?

2018. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%

Még fiatal zsenge 20-as koromban en is probaltam felkészíteni magam ehhez hasonlo dolgokkal. Információkkal, gyűjtéssel, véleményekkel.

De igy, lassan 10 ev tavlatabol visszagondolva, hiaba mondták a jót, mire figyeljek, mire ne figyeljek, mit tegyek, mit ne tegyek, felesleges volt, minden egyes szó. Elkövettem az összes létező hibát, belementem olyanokba amikről tudtam, hogy halva szuletett dolgok lesznek. Elba**tam nagyszerű, ertekes lanyok lelket....aztan az en lelkemet tettek tonkre.

Szoval....majd az ido kiokit ezekre. Szerintem ez igy megy.

Bár....azt hiszem ezt az idézetet elvileg én találtam ki.

“Minden, ami emberi, az felülmúlható”

Magyarán, mindig lesz jobb, szebb, erzelmesebb, valamiben jobb.

Ne legyen nagyravágyó, az mar reg rossz.

Ne legyen bekepzelt, ne legyen flegma.

A legfontosabb az oszinteseg. —>ha ez megvan, akkor ra erdemes vigyazni.

Es tiszteljen, persze ez kolcsonos alap dolog. De manapsag ritka ertek lett a NŐK körében.

26/f

2018. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Igen, értem, ez is egy nézőpont, habár most kicsit összezavartál. Ha nincs szempontlista, akkor hogyan döntesz arról, hogy kivel kezdesz párkapcsolatba, ki iránt mutatsz egy teszem azt, 5 perces beszélgetés után érdeklődést, kit szólítasz le (már ha teszel ilyet)? Oké, hogy nincs meghatározott szempontlistád, amit pipálgatsz (tapasztalatból tudom, keveseknek van), de valami alapján csak szűrsz, szelektálsz. Vagy így kvázi az "összhatása" számít egy embernek?

2018. júl. 25. 23:49
 4/48 anonim ***** válasza:
86%

1. Legyen önálló

2. Legyenek céljai

3. Fejezze ki magát érthetően, ne várja el, hogy a másik kitalálja, hogy mire gondol

4. Fontos, hogy ki tudja mutatni a szeretetét.

5. Legyen igényes magára és a környezetére

6. Ne legyen jeges, szeresse a szexet

7. Tudjon sütni legalább egy tojást

8. Legyen benne tisztelet a mádik iránt, és legyen annyira őszinte, hogy nyílt lapokkal játszon

9. Öltözzön ízlésesen



Hirtelen ennyi jutott az eszembe, a teljesség igénye nélkül.


25/F

2018. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%

Tudod a pártalálás nem egy excel sheet, amin pipálni lehet pontokat. Az ember személye fog meg, nem az hogy tud-e vezetni, vagy hogy mennyi a pénze. A külső-belső tulajdonságok olyan kombókat lőhetnek, amiket hallásból simán elutasítanék, de a valóságban tapasztalva mégis megfog, elbűvöl. Legyen hasonló az értékrendje, hasonló a neveltetése, hasonló az érdeklődése (nem jelenti az érdeklődési kört is), legyen jó beszélgető partner, önálló, talpraesett, stb.


Persze vannak olyan dolgok, amelyeket értékelni tudok. De ezek mind olyanok, melyek másod-, meg harmadlagosak. Nem árt, ha magas, mert jómagam is az vagyok a majdnem 2 méteremmel, és nem olyan jó folyton fél métert hajolgatni egy csókért, nem árt ha diplomás, vagy tanul valahol, de egy büfészakos kamudiplománál sokkal többre értékelem, ha látom, hogy fejlődni akar, mégha csak egy OKJ-ja van is.


Ilyen, hogy legyen lakása, jogsija, pénze, stb hidegen hagy.


27F

2018. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, csak nem valamilyen NT tipusod van az MBTI teszten? :D
2018. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

Hát te se kezded korán szerencsére.

Nem lesz egyszerű előre szolok, a mai világ egyre jobban elkorcsosult ilyen téren. Folyamat belefogsz abba a ténybe ütközni hogy a legtöbb ember nyomorék, csak magával foglalkozik és csak szexet akar. De ha ügyes vagy akkor jól szelektálva kitudod szűrni a szemetet a tengerből.

Személy szerint én egy nőben olyan dolgokat keresek hogy pl. Legyen

-kedves: de tényleg legyen rendes, és ne egy sárkány

-ragaszkodó:ne álljon úgy a dolgokhoz hogy neki mindegy, csináljak amit akarok

-legyen hűséges: ne flörtöljön mással, se chaten se valóságban rajtam kívül

-ne legyen aranyásó: ez alatt az értem hogy ne kotorásszon a pénztárcámban, és ne várja el hogy majd minden én fizetek neki szó nélkül

-lehessen rá számítani: legyen ott ha szükségem van rá, olyan akiben 100% megbízhatok és bármit elmonhatok neki ahogy ő is nekem

-ne hazudozzon és nézzen hülyének

-külső: ne legyen nála magasabb, és legyen magára annyira igényes amennyire egy átlagos ember, ne mázolja magát nap mint nap, ne legyen a divat megszállottja, érezze jól magát a testében ami ne legyen se kövér se csontos,

-ne találjon ki szabályokat nekem, amik rá nem vonatkoznak

-ne korlátozzon azokban a dolgokban amiket szeretek, ne tiltson meg nekem nevetséges dolgokat és ne zsaroljon érzelmileg

-mindegy milyen rétegből való, lehet gazdag (inkább ne) lehet szegény

-dolgozzon, és vegye ki a dolgát a kapcsolatban eggyenlő részben (eltartás, munkanélküliség felejtős)

-legyen egy picit házias, de az se baj ha nem az

csak plusz pont lenne ha néha néha főzne nekem pl szülinapra vagy hasonlok, FONTOS nem anyát keresek vagy bejárónőt így ne is vigye tulzásba

-legyen szerelem :( ne csak testiség

Ezek eléggé személyesre sikerült pontok lettek, bocsi. De amúgy is csak iránymutatás képpen írom ezeket.

f/25

2018. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%

Kedves, visszafogott, vékony.

Kb ennyi, ami számít. De az első kettő már ritkán teljesül általában, szóval a fene megette ezeket a nagy elvárásokat.

2018. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
96%
Esze, szíve legyen a helyén, értékrendben, világlátásban egyezzünk, s legyen köztünk vibrálás, vonzalom. Vibrálás alatt nem a magunk alatt felejtett vibrátort értem. 30F
2018. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%
Kizáró okok: buta, divatp..csa, kirakja a melleit, fenekét, p..csásan öltözik, nincs humora, nincs hobbija, 'nincs személyisége' , nem kedves, nem mosolyog, igénytelen, beképzelt, sokat jár discoba vagy 'műanyag helyekre'. Magasság mindegy, alkat 35 és 100 kg között király. Haj bármi, csak ne legyen rövid. Szép arc nagy előny. Belsőre elvárások: abszolút becsületesség, hűségesség, és magas intelligencia, de nem kell 'úrinőnek' lenni. Ami kis extra: legyen különleges; művészlélek, alter/rocker/metalhead/underground rapper/stoner/goth/raver/dank memer csaj vagy csak simán az a már kicsit tipikus fufrus, vagy színeshajú piercinges, tetovált csaj, fekete ruhák-előny. Állatbarátok előnyben szintén. Előny ha kritikus, ha filmekről, vagy gamekről van szó. Nagyjából ennyi, 20 éves egyetemista tetovált metalhead vagyok, szóval ezért ilyen 'furák' az elvárások, meg tényleg fontos, hogy okos legyen, én sokat olvasok, és szeretek érdekes dolgokról beszélgetni. Meg jó lenne nem egyedül menni az extreme metal koncertre xd 'Normie' csajjal max akkor jönnék össze, ha nagyon jófej, és jól kijövünk egymással. Ha véletlen valaki megfelel az elvárásoknak, tökmindegy, hogy ír-e, mert nem vagyok jó úgyse ismerkedésben, kivéve ha szereted a morbid és az öngyilkos vicceket.
2018. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!