Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Fiúk/Srácok/Férfiak/Hímneműek! Nektek mik a prioritásaitok párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20 éves vagyok, lassan szeretnék belépni a randevúzás és a párkapcsolatok világába, de előbb okosabbnak gondolom utánanézni a témának, meg megfigyelni, hogyan működik mindez, és gondoltam, jó lenne tisztában lenni a másik nem piaci igényeivel.

Ezért az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabbak egy nőben? (igazából mindegyik nem gyökér, nem tapló, nem troll kommentet zöldezni fogok, mert hasznosnak hasznos még akkor is, ha én személy szerint nem értek egyet valakivel, szóval ne szégyelljétek!)

Jó lenne, ha írnátok olyan 5-10 szempontot, rangsorolva, hogy melyik mennyire ér, lehet külső-belső tulajdonság vagy pl egyéb (pénz, szociális státusz, valamilyen készség, pl tudjon vezetni is ér).

És ha megtennétek, akkor egy kornak örülnék mellé, hiszen nem mindegy, hogy egy 19 éves vagy egy 39 éves emberről beszélünk (bár igazából mindkét korosztályra kíváncsi vagyok :D).

És mondjuk, ha mellé még megemlítenétek a legjobb 1-3 tulajdonságotokat, amivel a legtöbb sikert értétek el társkeresés terén, vagy amire ti a legbüszkébbek vagytok, akkor azt se szégyelljétek, szívesen fogadom! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, szép napot mindenkinek. :)



2018. júl. 25. 23:34
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Kedves #6!


Most csak egy rövidebb teszthez volt kedvem, amiről azt írták, hogy nem olyan megbízható, de ez alapján INTJ vagyok :)

2018. júl. 27. 13:09
 22/48 A kérdező kommentje:

Kedves #7!


Nem, nem kezdem korán, eddig nem is igazán érdekelt a dolog, de most úgy gondolom, meg kéne próbálni. Meglátjuk, mi lesz belőle. :D

Persze, tudom, nehéz dió, nekem meg fokozottan, de ezért igyekszem előtte végezni egy kis kutatást :D

Szerintem nagyon jó pontokat írtál, van, amit az ember egy barátjától, sőt, egy normális embertől is elvárna adott esetben. :D De valóban nagyin fontos dolgokat írtál le, jól kifejtve, szóval köszönöm szépen, ezzel sokat segítettél!

2018. júl. 28. 22:18
 23/48 A kérdező kommentje:

Kedves #8!


Köszönöm szépen a válaszod! :) Visszafogottat külső vagy belső értelemben, vagy esetleg mindkettőben? :)

2018. júl. 29. 13:23
 24/48 anonim ***** válasza:
43%
Mindenkinek fél naponta fogsz válaszolni? :D
2018. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Kedves #9!


Köszönöm a kommentedet!

2018. júl. 29. 21:50
 26/48 A kérdező kommentje:

Kedves #10!


Abszolút érthető, hogy ezek az elvárásaid metalheadként. :D Az intelligenciát is megértem, az ezzel kapcsolatos magasabb elvárásokat nem kell nekem magyarázni, ezzel ugyanígy vagyok :) (sajnos, mivel több a buta ember, mint az értelmes...)

Tényleg elég speciális eset vagy, de a kizáró okaid azért elég általánosak, meg szerintem azért sok olyat találsz, akit nem zársz ki rögtön, ha tényleg ezek a feltételeid. :D Köszi a kommentet, sok sikert! :)

2018. júl. 31. 11:57
 27/48 anonim ***** válasza:
59%

Kérlek, tekints el attól, hogy kimásoljam, itt körüljártam részletesen a témát, választ kapsz az esetemben minden kérdésedet illetően:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem hogy szárnyaimat elnyeltem.

Hosszú meg az út kis koitofób szolgám, de a végére majd rájössz...

2018. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Kedves #11!


Hát, nekem ez sajnos csak így megy. :/

2018. aug. 4. 12:06
 30/48 A kérdező kommentje:

Kedves Land of Confusion nevű felhasználó!


"Mindenki volt már önző, mindenki volt már bunkó. Úgy gondolom, hogy a jó és a rossz tulajdonságaink kiegyenlítik egymást még akkor is, ha ez ilyen klisés dolognak hangzik. Senki se jó és senki sem csak rossz.." Ezzel valami nagyon fontosat mondtál, köszönöm, ezen mindenképpen el fogok gondolkodni, mert nagyon igaz! :)

Nagyon köszönöm a kommentedet, rendkívül hasznos volt!


Hát, erre azt tudom mondani, hogy felmérem, mire van igény, és megpróbálom kiszámolni, kihámozni, hogy vajon "mennyi esélyem lehet". Nem akarok vakon beleugrani, hogy "oh, hát 100 pasiból 101-nek én vagyok az álma, még annak is, aki amúgy meleg", mert ez hülyeség lenne, de úgy sem akarok hozzáfogni a dologhoz, hogy "úgysem kellenék senkinek, jó lesz az első srác, aki szembejön velem, és aki megtűr, nem számít, hogy mennyire nem passzolunk amúgy". Ez nyilván két véglet, és az igazság valahol a kettő között van, ezt próbálom meg belőni.

Illetve, ha van valami, pl főzés, ami sok hím egyedet vonzana és abszolút pozitív tulajdonságnak könyvelnék el, és még nekem is hasznomra válna, akkor az nem nagy áldozat, és szívesen megtanulok pl töltött paprikát főzni (habár azt nem is szeretem, és abszolút példa, de na). Szóval ha van egy dolog, amin aránylag könnyen lehet változtatni, az esélyeket is növeli, és még nekem is jól jön, akkor ezt érdemes kihasználni, és megtanulni gyorsan. Meg igazából ez nem ilyen megfelelési kényszer nálam, de ilyen apró dolgokon igazán tudok változtatni, ha ez szükséges. Főleg, ha racionálisan belátom, hogy többféle előnnyel is jár.:)

2018. aug. 12. 23:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!