Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok hajadon lány, nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok hajadon lány, nő miért nem akar férjhez menni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem életcél.
2018. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyenlőre nincs kivel.
2018. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Akarunk de a férfiak általában húzódoznak tőle.
2018. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem húzódozom tőle, feleségül szeretnék venni egy kedves lányt vagy nőt.
2018. júl. 23. 21:39
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem latom ertelmet.

A legtobb ferj úgyis lelep egy fiatal husival, vagy ,ha nem is lep le,akkor felredug.

Konnyebb elszakadni tole hazassag nelkul.

2018. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert eddig nem akartak elvenni feleségül.
2018. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

1. Jelenleg nincs partnerem, anélkül meg nehéz. :-)

2. Ha lenne is, nem biztos, hogy pont férfi, nővel meg jelenleg Magyarországon nem tudok összeházasodni.

3. Valamilyen szinten önző és bizalmatlan vagyok (nem vagyok rá különösebben büszke, remélem, hogy ez változni fog idővel). Nem tudom, hogy valaha képes leszek-e annyira bízni valakiben, hogy olyan szintű beleszólást engedjek meg a pénzügyeimbe mint, ami egy házasságnál jellemző. Házzasságot közös kasszával tudok elképzelni, lehet, hogy jogilag és gyakorlatilag megoldható házasságon belül a külön kassza is, de akkor meg mi értelme van összeházasodni? Hiszen a házzasság egyik legfontosabb lényege a vagyonközösség vállalása.

4. Egy válás macerás. És bár abban a pillanatban nem erre készül az ember, de nem tudhatom, hogy pár év múlva hogyan fogok gondolkodni, milyen problémák jönnek elő, azt meg főleg nem, hogy egy másik ember fejében mi van/lesz. Nyilván én hiába akarom, hogy működjön valami, ha a másik fél meg nem, egy párkapcsolat sikere max. csak 50%-ban múlik rajtam. És mi van, ha én nem akarom tovább csinálni? (A szüleim 22 év! házasság után váltak el, bár véleményem szerint kb. 5 évvel hamarabb már bőven időszerű lett volna...)

5. Egy házasság nekem hatalmas dolog lenne, úgy értem, hogy életreszóló dologként fognám fel. Ehhez képest, délután mikor elindulok haza kb. 3-szor gondolom meg magam, hogy mit fogok vacsizni. Akkor képzeld el mekkora dolog egy olyan döntést meghozni, amiről úgy érezném, hogy teljesen végérvényes.

6. Lehet önbizalomhiányosnak vagy realistának hívni, de tartok attól, hogy nem tartanának ki melletem, egy idő után lecserélnének. De ez amúgy visszafele is működik, hogyan tudnám bárkinek is megígérni, hogy életem végig kitartok mellette?


23/N

2018. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert semmit sem jelentene, hogy van egy papírom rólunk, és pénzkidobásnak tartanám az esküvőt.
2018. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék majd férjhez menni. Lehetőleg szerelemből.

Jelenleg meg nincs párom, úgyhogy eléggé messze van ez még nekem. :/

23N

2018. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de valószínűleg nem lesz kihez.
2018. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!