Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért kezdik ledegra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kezdik ledegradàlni a nő külsejét miutàn a nő finoman visszautasította őket?

Figyelt kérdés

Biztos nem egyedi a probléma és velem sem az első eset.

Volt olyan fèrfi akivel kultúràltan el tudtunk vàllni,de ez a ritkàbb eset.Bunkò dolognak tartom és lassan kezd is elmenni a kedvem az ismerkedéstől.

Én arra gondolok hogy a cinizmus és az agresszív magatartàs mellett pàrhuzamot lehet vonni a túlzott egoizmussal és elferdült önértékeléssel.(Őket nem utasíthatja vissza senki,mi nők vagyunk azok akik túl sokat gondolunk magunkról)

24/N



2018. júl. 21. 11:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Mert sértve érzi magát és így akar visszavágni; gyerekes viselkedés, egyben megerősít abban, hogy semmit nem vesztettél.


Viszont olyan szó nincs, hogy "ledegradálni". A "de-" már eleve fosztóképző, míg a szó második része a latin "grado" (fok) szóból ered, így a degradálni azt jelenti, hogy "lefokozni, leértékelni".

2018. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
5%

#9


Jobb az őszinte nyers szakítás, mint valami leereszkedő kedvességgel történő, ahol amint elfordulsz már gondolja is magában ugyanazt amit nyersen mondana ki.


Utálom ezt az "illemből" történő hazudozást. Leereszkedő, sértő, és magában hordozza azt a tipikus: "csak azért nem mondom ki, mert ennyire se tartalak"

2018. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Szmütyi srác, te el vagy tévedve! A kedvesség nem zárja ki az őszinteséget.
2018. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nem értem én sem, bár nekem kicsit más a sztorim.

Évekkel ezelőtt írt rám egy férfi az egyik társkeresőn, hogy miért is nem fogyok le? :D Mindenesetre jól kezdte az ismerkedést, "intelligensen, kedvesen".Én csak annyit válaszoltam neki, hogy őszintén, mi köze van hozzá, pláne ismeretlenül?Erre jött a térítő szöveggel az egészséges életmódról, na meg, hogy sokkal jobban tetszenék a férfiaknak, bár az arcom az nagyon szép szerinte is.Erre mit lehet válaszolni?Párt keresni mentem arra az oldalra, nem egészségnevelési tanácsokért.Figyelmen kívül hagytam a pasast a továbbiakban, bár még azért írogatott( ezt sem értettem, hogy miért, ha ennyire nem tetszettem neki), de már olvasás nélkül töröltem az üzeneteit.Nagy az Isten állatkertje, a neten meg nagyobb a lehetőség ezeknek a garázdálkodásra.Azt azért, hozzáteszem, hogy ő sem volt átszakadva. :D És nem találtam vonzónak egyáltalán, de nem a súlya miatt.Engem ez addig nem zavar, amíg valaki nem 140 kiló.Na, az már nekem is sok.

Én már felhagytam a társkeresőkkel jó ideje, rájöttem, hogy egyedül sokkal nyugodtabb az ember, mint ilyen emberfélékkel próbálkozva.

2018. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondhatni ilyen az élet, valakitől ezt kapod, valakitől nem. De ez oda-vissza működik ám sajnos, ráadásul ha valaki bunkó, akkor egyszerűen ne törődjél vele.
2018. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Próbálják lenyugtatni magukat és bebeszélni, hogy úgysem kár érte. Szóval saját magukat győzködik, h ne fájjon annyira a visszautasítás.
2018. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami olyan oka lehet, hogy így próbálják beadni, hogy pl. amúgy nem is akartak tőled semmit, mert nekik "ilyen" nő aztán nem kellene, vannak sokkal jobbak stb., hogy rosszul érezd magad. Ők pedig így vezethetik le a feszkót vagy nem tudom.


Velem is volt már ilyen... Tök normálisan visszautasítottam az illetőt (nem voltam bunkó, nem szóltam be, nem bántottam meg, nem hazudtam stb. hanem normálisan elmondtam neki, hogy ne haragudjon, de ezért és ezért nem szeretnék tőle semmit), erre már akkor is megkaptam, hogy "jó, nem vagy nagy veszteség, vannak itt körülötted sokkal szebb csajok is, bármelyiket megkaphatom"... Nem bírtam ki, ezen elröhögtem magamat és megkérdeztem, hogy akkor miért nem őket próbálta meg felszedni. Ezt követően lelépett, majd másnap már hallottam a pletykákat, hogy én mekkora bunkó mocskos ri*@nc k*va vagyok.... Szerintem ez szánalmas.

2018. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#13


De a többség mégis kamuzik. Ilyen rémröhejes “nincs meg a kémia“ ökörségek, ahelyett, hogy “bazi rondának tartalak és a legtöbb tulajdonságod idegesítõ“.


Én megmondanám, ha ez az igazság. Nem ilyen kémia, szikra meg ilyen el bõdületes (megfoghatatlan) “okok“.

2018. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Najó, hagyjuk, látom hogy menthetetlen vagy.
2018. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19


Miért is? Szerinted jók ezek a kémiás dumák?

2018. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!