Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült már valakinek azután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek azután összejönnie egy lánnyal, miután kicsit kiedzette / szálkásította, fitness-elte magát aki amúgy visszautasította?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból: volt egy lány, aki elutasított téged. Te életmódot változtattál, kondiztál, futottál, egészséges ételek-italok, és bumm, mégis összejött veled a lány. Volt már ilyen veled?
2016. dec. 27. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. Most házasodnak és a srác ismét pufi, de már nem számít. Egyébként erről van egy műsor is azt hiszm a TLCn.
2016. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva volt. Én vagyok a lány, halálosan szerelmes voltam belé. Mindketten ugyanazon a "szinten" voltunk, kicsit ducik. Sokan azt hitték, együtt vagyunk, nagyon egyformák voltunk. Ő akkor azt mondta - barátnőkön keresztül -, hogy nem jönnek be neki a kövér lányok, nem járna velem.


Évekig nem találkoztunk, én lefogytam, formásodtam. Egyszer összefutottam vele. Megörült, azt mondta, mindig is így akart látni, a legjobb formámban. Csakhogy ő 26 évesen majdnem teljesen kopasz volt - igaz, erről nem tehet -, de valami eszméletlenül elhízott. Mint aki átlóg a villamoson az ülésedre. Nem tartottam fairnek, hogy ő annak idején a kinézetem miatt utasított el, és nekem meg kötelességem lenne elfogadni őt.


(Mellesleg facebookon ismerősöm volt, láthattam volna, hogy néz ki, csak elrejtettem a hozzászólásait, mert mindezek tetejébe náci is lett...)


Egyébként direkt vagy mutiból nem fogynék le senki kedvéért.

2016. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!