Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem nagy átverés ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy átverés ez az egész párkeresősdi a sok fitness mániás nő miatt? Engem elkeserít.

Figyelt kérdés

Alapvetően ugye a férfiakba az van kódolva, hogy a lehető legegészségesebb, legszebb nőt válasszák, mivel így a legelőnyösebb utódnemzés szempontjából. A férfiaknak egy feszes, elhízásra nem igazán hajlamos, egészséges, csinos nő a vonzó.

Viszont a fitness mániával olyan nők is el tudják érni, hogy jó alakjuk legyen, akik genetikailag hátrányos helyzetűek, tehát mondjuk pajzsmirigybetegek, inzulinrezisztensek, renyhe belűek, lassú anyagcseréjűek, genetikailag hízékonyak. Szerintem ha ilyen nők karcsú, feszes alakot érnek el, az a férfi szenzorainak teljes átverése, és a természetes rend is felborul, hiszen nem annak lesz a legnagyobb valószínűséggel utódja, aki genetikailag a legelőnyösebb.

Meg személyes károkat is okozhat, hiszen mi van, ha a férfi szeretne gyereket, és a csini, feszes, tónusos testű nőjének alig szabad bármit enni, hogy fenntartsa ezt a testalkatot. Mi van ha kiderül, hogy képtelen teherbe esni olyan étrend mellett, mivel a tónusos alak érdekében teljesen alultáplált?

Beleástam magam rendesen a testépítés, fitness témába, és elszörnyedtem. Az előtte-utána képek is dühítenek.


Szerintetek nem káros ez a társadalomra nézve? Mit lehet ez ellen tenni? Szerintem még a sminknél is rosszabb, nagyobb átverés. Kik vagyunk mi emberek, hogy felborítsuk az evolúciót? Miért terjedt így el ez az egész?



2016. márc. 31. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Inkább törődjenek bele a sorsukba az elhízottak, meg ne is szaporodjanak? Gondolom te makk egészséges és genetikailag totál rendben vagy, hogy ilyen baromságokat találsz ki.
2016. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

A mai, fejlett orvostudomány rengeteg betegséget tud kezelni, gyógyítani, vagy akár a belőle eredő meddőséget is ki tudja küszöbölni. Így semmi értelme aszerint választani párt, hogy ezzel a testalkattal mennyire emlékeztet az őskori szépségideálra és ezt minek köszönheti.


Másfelől meg sok elhízottság, renyheség sok esetben épp a mozgásszegény modern életmód követelménye. Az őskorban, amikor az ösztöneid kialakultak, lehet, hogy ugyanilyen fittek lettek volna ezek a nők, csak akkor azért, mert napi tíz kilométert mászkáltak bogyószedés miatt és csupa gyümölcsön éltek, ma meg azért, mert a nyolcórás irodai melója után fut egy órát, és este csak salátát eszik.


Harmadrészt meg ha huzamosabb ideig együtt élsz egy nővel, akkor simán látod, hogy sportol és fogyókúrázik, vagy semmi ilyesmit nem csinál, csak genetikailag szerencsés, emellett a régebbi, fiatalabb kori képeit is láthatod. Nyilván nem két hetes ismeretség után vállalsz gyereket valakivel.

2016. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Már régen felborult ez. Káros vagy nem, ez van, hozzá tartozik a civilizált fajhoz szerintem. Elvégre, ha mindent az evolúciúra akarnánk hagyni, akkor nagyon sokan elhullanának sok betegségtől, mert minek is kéne gyógyítani egy tüdőgyulladást pl. ha az lenne a lényeg, hogy csak a legerősebbek éljék túl a dolgokat? Nem állatok vagyunk, ezeket a szabályokat egyre inkább át fogjuk tudni írni, és a legtöbb dolog mindenki számára elérhető lesz. Szerintem ez nem egy rossz dolog.
2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom te egy másik, velünk párhuzamos világban élsz, ugyanis Európában vezető helyen vagyunk a túlsúly terén.


"Egy 2014-es felmérés eredményeként a 15 év feletti, magyarországi lakosság 28,5%-a elhízott. Magyarországot Nagy-Britannia követi, majd Írország és Luxemburg a nem túl előkelő dobogón. A legjobb helyen Románia teljesített az európai országok közül, ott mindössze az ország lakosságának 7,9%-a túlsúlyos."

2016. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ástad bele magad elég jól a témába különben tudnád, hogy egy olyan nő aki elérte már, hogy tónusos (tehát izmos, feszes) teste legyen, nem szenvedhet tápanyag hiányban. Ellentmondás lenne, épp az ellentéte igaz.. :D


Szerintem az a természetellenes ha az ember tömi magát az adalékokkal teli, inzulint egekbe toló műkajákkal. Ezek miatt van a sok elhízás és civilizációs betegség.

nehogy már az legyen a szemét aki erre nemet mond!!!

2016. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi evolúciót teljesen felesleges felhoznod, mert a technológiai evolúció teljesen érdektelenné teszi. Rövid időn belül vagy kipusztulunk, vagy pedig kiborgként vagy szoftverként létezünk tovább, teljesen átalakulunk. A mai értelemben vett ember nem lesz többé a bolygón.
2016. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező te fordítva ülsz a lovon. Mégis mi bajod?

Komolyan azt akarod mondani, hogy aki nem tökéletes genetikával született (Ami amúgy majdnem lehetetlen) az ne mozogjon ne éljen egészségesen? Te komolyan milyen gyógyszert szedsz? Kérek én is. Ilyen komplett baromságot kitalálni is nehéz. Amúgy, fordítsd meg a kkérdést, visszafelé nem unfair?

2016. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Omg, never go full retard :D


A fitneszes életmód meg pont nem alultápláltsággal jár, ha még ennyire se tudtál utánanézni, képzelem mennyire lehetsz igényes a más témákban levő tudásodra :DDD

2016. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
# 6 Majd a Skynet elpusztít minket. :D
2016. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem,csak szimplán irigy vagy ennyi.

A fitneszező lányok étkeznek a legegészségesebben és minden HASZNOS ismétlem HASZNOS tápanyagot megkap a szervezetük ellentétben egy dagadt undorító igénytelen csajjal aki frusztrált és szidja a jó nőket,és nyáladzik a jó pasikra akiket persze soha az életbe nem fog megkapni.


Nem káros,inkább az a káros,hogy szidják a Sarka Katát,Rubint Rékát,holott mindenkinek van lehetősége.

Kifogások persze vannak a nők 95%-a tényleg ahogy Bochkor mondta, ,,aki elhízik az nem érdemel kapcsolatot" és totál igaza van vagyis érdemel egy senkiházi,igénytelen közmunkást vagy egy alkoholistát,pont összeillenek.


Szerintem te a lustaságodat akarod palástolni,egy finom sportos igazi nő az az egészséges nem az átlag elhízott ami sajnos nagyon elterjedt itthon.

2016. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!