Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A badoo-n tényleg igazi nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A badoo-n tényleg igazi nők vannak?

Figyelt kérdés
Egy nővel se sikerült még randit összehoznom élőben, ezért beregisztráltam online társkeresőkre, köztük a badoo-ra is. Sorra kapom az üzeneteket jobbnál jobb nőktől, akik eddig élőben rögtön elküldtek, megaláztak. Én külsőleg nem vagyok a mostani nők álompasija, ezért is merült fel bennem a kérdés, hogy ez egy átverés. Ahhoz, hogy beszélgetni tudjak velük, elő kéne fizetnem valamire. Tehát az a kérdés, hogy ezek a nők tényleg velem akarnak ismerkedni, vagy ez az egész csak a pénz kicsalásáról szól?

2016. jan. 4. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Milyen üzeneteket kapsz? Csak azok az igazi üzenetek amik rendesen vannak megfogalmazva a felhasználó által, tehát az ilyen sablonok, hogy Roxibébi csevegni szeretne veled, azokat a rendszer küldi.
2016. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fent voltam és találtam számomra jóképű srácot,aki hús-vér ember. De tényleg,nem csak levelezünk,hanem tel.szám is megvan,tehát ő valós személy volt az oldalon.
2016. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Átverés. Csak a pénzt akarják lehúzni a ronda férfiaktól. Ha nem megfelelő a külsőd az ismerkedéshez, akkor kár erőltetni.
2016. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne előfizetni valamire, nekem sose kellett?
2016. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Kifogtam már olyan csajt(?), aki 5 perc után közölte velem, hogy ő akar engem, aztán elkezdett feltűnően hülyeségeket írni, pl. hogy székrekedése van :D stb. szal

vannak rajta valós felhasználók is és kamu felhasználók is. Aztán kifogtam már olyan csajt is, aki sírdogált, hogy ő mennyire szeretne magának valakit és utána csak magáról írogatott és azt se kérdezte meg tőlem, hogy Te amúgy ki vagy xD ..... szal k*rvára nem akart ismerkedni. Úgyhogy vannak ott is beteg arcok az biztos.

Maga az oldal jól ki van találva technikailag is és értékesítés szempontjából is.

Az egésznek a lényege, hogy vásárolj krediteket, mert kreditek nélkül nem tudod korlátlanul használni az oldal bizonyos funkcióit. Konkrétan nem tudsz kreditek nélkül normálisan kommunikálni.

Továbbá ha arra nem is tud rávenni, hogy vásárolj, szép lassan ösztönzés alapon igyekszik elérni, hogy megadj személyes adatokat (egyéb közösségi oldal jelszavad, telszámod, ismerőseid e-mail címei stb.) + megpróbálja elérni, hogy meghívd az ismerőseidet is az oldalra (hátha ők vásárolnak krediteket és nincs székrekedésük se) :D

Úgyhogy ha van pénzed, akkor van benne lehetőség. (az életben sok dologban van lehetőséged, ha van pénzed) :D

na hát kb. ennyi

2016. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Én lány vagyok, nézek is ki valahogy, es én a mostani paromat onnan szedtem ossze :D de mar regebben is találkoztam onnan tobb fiúval is, nem volt hosszútávú egyik sem, de ez nem az o hibájuk volt. Azota is minddel joban vagyok.
2016. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta velem jár... :D
2016. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!