Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik évekig fenn vannak egy társkeresö oldalon, miért nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Kedves férfiak, de méginkább hölgyek! Sajnos lassan 15 éve beszippantott a netes társkeresés.. Fent vagyok több oldalon köztük a ba... chates oldalon is. Feltünik, hogy egyes hölgyek ugyanugy fent vannak több oldalon ahogy én is, ebböl gondolom komolyan gondolják a társkeresést,főleg ha az van megadva szeretne randizni x-y év közt. Ami a kérdésem vannak akiket látásból ismerek 5 éve is aktivak voltak én akkor eltüntem majd visszakerültem akkor is aktivak voltak rájuk irtam nem válaszoltak megint eltüntem pár év mulva ujból vissza kerültem, mondom még egy próbát megér h irjak, ujból nincs válasz, vagy történt olyan is hogy egyszer egyik oldalon pár év mulva másik oldalon irtam. Ennyire csunya lennék, vagy ezek a hölgyek az istennél is jobb pasikra vágynak? vagy ágyra járnak?

2015. dec. 27. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Társkeresőn baromi jóképűnek kell lenned, hogy valaha valaki visszaírjon.
2015. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

sok féle oka lehet. a legkézenfekvőbb, hogy ilyen vagy olyan okból nem rád vágynak, vagy csak a bemutatkozásod/adatlapod alapján nem úgy jössz le nekik, hogy te vagy az, akit akarnak. attól, hogy ők mást szeretnének, még nem biztos, hogy a vágyaik irracionálisak. az is lehet, hogy csak nem írsz nekik semmi olyat, ami felkeltené az érdeklődésüket, de lehet, hogy van valami olyan a bemutatkozásodban/leveledben, ami miatt kifejezetten nem vagy nekik szimpatikus.

az is könnyen lehet, hogy már épp alakul nekik valami valaki mással, ezért nem akarnak veled új dologba kezdeni és amikor ez lezárul, akkor meg már nem keresik vissza a régi leveleket - főleg, ha mindig vannak újabb jelentkezők. ha meg régóta fent vannak és újra-újra előkerülsz, akkor lehet, hogy (akár megalapozottan, akár tévedésből) már elkönyveltek téged valamikor valamilyennek és ezért sem válaszolnak.


ugyanakkor egyáltalán nem biztos, hogy pont akkor aktívak ezeken az oldalakon, amikor te írsz nekik. ha évekig fent vannak valahol, lehet, hogy csak havonta vagy mégritkábban járnak arra. lehet, hogy pont akkor csak kutyafuttában megnézik a leveleket, aztán elfelejtenek, később meg más levelek miatt nem jutsz már rezükbe. ráadásul, ha sokan bombázzák őket levelekkel (főleg, ha ezek közt sok a primitív közeledés), akkor egyrészt könnyen elmehet a kedvük az egésztől, mielőtt a te leveledhez érnének, másrészt a nagy levél kupacban akár el is kallódhat a leveled. különösen, ha a sok barom között te vagy az egyetlen normális.


nem azt mondom, hogy ez jól van így, de sajnos ettől még ezek mind előfordulhatnak.

2015. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kettes válaszoló: először is köszönöm a válaszod, másodszor remélem baddo oldal nevét ki lehet ide irni ott aki épp aktiv az zöld pöttyöt kap aki nem rég aktiv volt pirosat aki meg nincs fent semmit. Lehet keresni online lányokra is kifejezetten. Többiben valószinüleg igazad van söt biztos
2015. dec. 27. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

sajnos, a zöme nem is akar semmit! Kiváncsisgából, ego növelésért csinálják!


Láttam itt pár hete kérdést "ennyire jó nő lennék? Mert tonnányi levelet kapok".


Volt tinderen matchem, a találkozóba is belement a lány. De nem válaszolt mindig minden kérdésemre, egy-szavas válaszai voltak, smilek... ez ismerkedni akar?


Nem a te hibád, ezek a nők nem gondolják komolyan, vagy csak olyan követelményeik vannak, hogy egyik nap nem úgy áll a hajad, már eltűnnek.

2015. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Badoo-t amúgy sokan szórakozásból is használják. Pl. volt egy időszak, amikor Facebookon ment, hogy megválaszolgathattál kérdéseket az ismerőseidről, és válaszokért cserébe megnézhetted, mit írnak a többiek rólad... meg van, akiknek a facebookjukkal össze van kapcsolva.


Plusz az, hogy vki több éve társat keres, az nem azt jelenti, hogy annyira leadta az igényeit, hogy már jó neki olyan, aki irányában 5 éve sem érzet semmi pozitívat a profiloldal alapján...

2015. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo oké , hogy én nem tetszem neki de egy normàlisnak làtszó làny több év alatt nem talàl senkit..
2015. dec. 27. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor kár erőltetni a dolgot.
2015. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az vagyok, hogy velem nem ismerkedik addig értem de hogy a többi pasi se tetszik neki.... Föleg a "mindenkinek vàlaszolok" lákiiràssal!
2015. dec. 28. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!