Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó indításnak társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó indításnak társkereső oldalon? Ti is így szoktátok?

Figyelt kérdés
"szia tetszik, szimpatikus az adatlapod meg a képed van kedved ismerkedni?"
2015. dec. 13. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"van kedved ismerkedni?" na ezt a kérdést ne. Szerinted mégis miért van fenn társkeresőn, ha nem ismerkedni? :D


Nem társkeresőztem soha, de ha valaki ilyet írt/mondott nekem, mindig falra másztam tőle.

2015. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

""van kedved ismerkedni?" na ezt a kérdést ne. Szerinted mégis miért van fenn társkeresőn, ha nem ismerkedni? :D "


Akkor úgy hogy van kedved velem ismerkedni? Mert attól még hogy fent van nem biztos hogy velem is szeretne ismerkedni

2015. dec. 13. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 jaaa, ha így kérded meg úgy már jó. Küldd el neki, és menj óvszert venni, mert akció lesz az éjjel!
2015. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy lány így írna rám, vissza se írnék neki.

Egyrészt meg kéne tanulnod a mondatokat tagolni, másrészt ha valaki egy képem alapján akar velem ismerkedést kezdeményezni, attól én nem akarok semmit.

2015. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4


egy társkeresőn mi más alapján lehetne szimpatikus egy csaj, more?

2015. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a lányok számára, ez unalmas, lerágott csont indító szöveg. Megy a kukába.


Ajánlom regisztrálj be pasiként egy női képpel, és olvasd el, hogy milyen indítószöveget tol más. Nem árulok el nagy titkot, 10ből 9 azt írja és olyan formában, amit te fent vázoltál.

2015. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így felejtsd el, mint az első biciklidet. 100-ból 120 pasi ezt írja kezdésnek és hacsak nem te vagy Brad Pitt, senki nem fog rá válaszolni.

Valami humoros, kicsit, de ízlésesen gúnyos levelet írj neki, amire ráharap. Az elején csak beszélgessetek. Az interjúszerű kommunikációt (hány éves vagy, hol laksz stb.) szintén hanyagold. Csak dumáljatok, legyél vicces és egy picit szemtelen. Ennyi tudok tanácsolni!

2015. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Baromság!

az első ami számít az a kép.

Mindenki lesz**arja , hogy mit írsz még ha azt is állítják h a sablont nem szeretik és amiatt nem írnak.


A büdös l**ófacct azt.

Én hülye rápazaroltam 2 évet is a társkeresőkre.


A végén már annyira ráértem, hogy kipróbáltam egy kedves barátom fényképével aki nagyon jóképű srác.

És ugyanazt a szöveget küldtem el, egy sima "szia szimpatikus vagy számomra lenne e kedved ismerkedni?" szöveget.

5 társkeresőn egyenként 20 nőnek azaz 100 nőnek összesen.


Nekem a 100-ból 1 azaz 1 sem válaszolt.

A másik képpel ugyanezzel a sablon szöveggel 89 lány válaszolt. 89!! Na innentől kezdve lesz**artam.

2015. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolút sikered lesz ezzel...:D Hm, azt hiszem ezt fogom alkalmazni ezentúl...:DDDD (sajnos nem)
2015. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szörnyű.
2015. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!